kancelariaultimatum.pl

Sprawdź najnowsze o Kancelaria Ultimatum opinie z Warszawy i przekonaj się o skuteczności działań windykacyjnych. Działalność firmy Ultimatum sięga całego kraju, dlatego duża osób adekwatnie do ilości wystawionych opinii pomoże w zdecydowaniu czy jest to firma jakiej szukamy. Panowie w Ultimatum bez zaliczek czy opłat wstępnych zajmują się z miejsca każdą sprawą związaną z zadłużeniem nie zważając na poziom trudności i na jakim etapie obecnie jest postępowanie – pomagają zawsze. Trafionym sposobem na zweryfikowanie firmy odzyskującej pieniądze jak np. Kancelaria Ultimatum opinie BiznesFinder może pomóc w uniknięciu niemiłych niespodzianek związanych z niespłaconymi zobowiązaniami finansowymi.

kancelaria ultimatum oferteo

Najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedniej firmy windykacyjnej jest zrobienie swoistego rodzaju rankingu firm windykacyjnych gdzie Kancelaria Ultimatum opinie miało, ma i zapowiada się, że cały czas będzie miała na wysokim poziomie. Skuteczność z jaką Panowie z Kancelarii Ultimatum działają  jest na światowym poziomie i to niepodważalnie – owa firma windykacyjna zweryfikowała ponad 10 tysięcy wniosków o ściągnięcie pieniędzy z dłużnika czyli wie co w trafi piszczy, a nie jak inne firmy tylko obiecują i zbywają. Pierwszy kontakt z Kancelaria Ultimatum miałem wtedy jak zostałem oszukany przez przyjaciela z którym prowadziłem biznes, ale na całe szczęście nie załamałem się i gdy zgłosiłem w Kancelarii Ultimatum dłużnika było już tylko z górki ponieważ takie firmy potrafią zrozumieć czego oczekuje klient i jak ucieka od odpowiedzialności dłużnik.

Nieustannie w firmie Kancelaria Ultimatum opinie wszyscy zmagamy się z trudnymi wyborami w życiu bez znaczenia jaki mamy status społeczny to każda osoba lub firma może z dnia na dzień stać się dłużnikiem i tak samo nic nie stoi na przeszkodzie, aby takowa osoba została oszukana przez dłużnika i sama potrzebuje pomocy. Najtrafniejszym i najbardziej sprawdzonym pomysłem na wybór kancelarii windykacyjnej wśród innych firm zajmujących się odzyskiwaniem pieniędzy i doskonałym miejscem na tego typu weryfikacje skuteczności jest powszechny i dobrze znany bieżący ranking firm windykacyjnych w 2021 roku, który potrafi wyłonić najbardziej skuteczną firmę windykacyjną. Pomoże nam określić dokładny profil danej kancelarii, pozwoli zapoznać się z cennymi opiniami i na finalnym etapie poszukiwania pozwoli przyspieszyć znalezienie danych teleadresowych. Nic dziwnego, że każda osoba szukająca osoby, która specjalizuje się w branży windykacyjnej często kończy w firmie Kancelaria Ultimatum opinie mają zadowalające, więc nie ma czego się obawiać. Jedyne co musimy zrobić to zdecydować się na odzyskanie pieniędzy, udanie się do biura Kancelarii Ultimatum i skuteczne wyegzekwowanie przetrzymywanych środków pieniężnych.

Gdzie znaleźć firmę windykacyjną skuteczną tak jak Kancelaria Ultimatum opinie mająca na wysokim poziomie?

Kolejnym serwisem w którym znajdziemy nie tylko opinie i recenzje zweryfikowanych osób jest dobrze znany wszystkim serwis opiniujący Oferteo.pl pomagający w odnalezieniu właściwego partnera biznesowego, który spełni nasze wymagania. Dotychczas nie będą na wizytówce Kancelaria Ultimatum opinie Oferteo znajdziemy wiarygodne opinie o świadczonych usługach zarówno w kraju jak i za granicą Polski, co uogólni zarys świadczonych usług na szerszej arenie międzynarodowej o jakiej marzy każdy właściciel biura windykacyjnego. Precyzyjne ustalenie wymagań klienta, który dopiero co został „oskubany” z ostatnich pieniędzy przez dłużnika potrafi zrozumieć Kancelaria Ultimatum opinie od klientów zweryfikowanych. Szybkość to kluczowy aspekt, którym wyróżnia się Kancelaria Ultimatum od innych firm konkurencyjnych, które nie „dorastają do pięt” prawdziwym graczom na rynku. Wszechstronność związana z kompleksową obsługą klienta prywatnego i biznesowego to niepodważalny aspekt, dzięki któremu Kancelaria Ultimatum wiedzie swój prym w świecie finansów. Najnowszy Ranking Windykacja to spis cieszących się uznaniem firm odzyskujących należności finansowe.

Opinie o Kancelarii Ultimatum

Kancelaria Ultimatum opinie klientów:

Wcześniejsze firmy windykacyjne z którymi współpracowałam parę lat temu więcej obiecywały niż robiły, dlatego od pewnego czasu polegam tylko i wyłącznie na pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum i wiem, że to właściwy wybór. Polecam tych zawodowców tak bardzo jak to tylko możliwe.

Rated 5 out of 5
27 grudnia 2022

Po skontaktowaniu się ze specjalistami reprezentującymi Kancelarię Ultimatum zrozumiałam, że był to właściwy krok do uzyskania zamierzonego przeze mnie celu ponieważ panowie wszystko mi na spokojnie wytłumaczyli i poprowadzili przez cały proces windykacyjny. Dzięki ich zaangażowaniu w sprawę odzyskałam pieniądze od kilku dłużników co uważam za swoistego rodzaju sukces i polecam ich innym wszystkim osobom w potrzebie. Adekwatnie do innych firm windyjacyjnych Kancelarię Ultimatum wyróżnia to, że są kontaktowi i można do nich śmiało dzwonić lub pisać przez cały tydzień mając pewność, że szybko uzyska się odpowiedź. Jeśli chodzi o mnie to nie znam drugiego takiego dobrego biura egzekwującego należności finansowe niż Kancelaria Ultimatum mająca tak dobre opinie od osób z całego kraju. POLECAM

Agata

Absolutnie nie ma drugiego takiego skutecznego biura windykacyjnego w całym kraju jak Kancelaria Ultimatum. Potrafią uporać się z nawet najtrudniejszymi sprawami, co świadczy o ich wiedzy i doświadczeniu z zakresu windykacji. Jako zadowolony klient chciałbym bardzo polecić kancelarię Ultimatum każdej nawet najbardziej wymagającej osobie i tym samym zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na kompetencjach osób pracujących w tym biurze.

Rated 5 out of 5
23 grudnia 2022

Niepodważalnym atutem Kancelarii Ultimatum jest na pewno to, że sami kompletują dokumenty związane z długiem, które są potrzebne do ściągnięcia pieniędzy, co odciąża zleceniodawców od żmudnegi zbierania papierów dotyczących sprawy. Kancelaria Ultimatum wszystko robi za klienta. Oprócz tego, że pomagają w dokumentacji to są w stanie zlokalizować dłużnika w bardzo szybkim czasie. Kilka razy korzystałam z usług Kancelarii Ultimatum i muszę powiedzieć, że pracują w niej bardzo przyzwoici ludzie. Działaliśmy z kilkoma specjalistami ds. windykowania należności i każdy z nich był bardzo ogarnięty – prawo mają w jednym palcu i to w pełnym znaczeniu tego słowa. Znaczącym atutem tego biura jest doświadczenie osób, które w nim pracują. Są zawodowcami z krwi i kości, którzy zasługują na pozytywną opinie.

Edyta

Profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy windykacyjnej nie nadwyrężając budżetu swoich zleceniodawców. Mi Kancelaria Ultimatum pomogła odzyskać 25.000 zł i poszło jak po maśle. Biuro windykacyjne z prawdziwego zdarzenia, któremu można powierzyć nawet najbardziej złożone sprawy. Nie pobierają zaliczek tylko rozliczenie odbywa się na zasadzie prowizji od wygranej sprawy, która wynosi do kilku procent, wiec każdego stać na współpracę z Kancelarią Ultimatum.

Rated 5 out of 5
17 grudnia 2022

Pomogli mi odzyskać ponad dwadzieścia pięć tysięcy złotych i poradzili sobie w 2 tygodnie z domknięciem postępowania windykacyjnego gdzie sama męczyłam się kilkanaście miesięcy bez żadnego rezultatu. Najważniejsze było namierzyć dłużnika, ale i to nie sprawiło problemu dla Kancelarii Ultimatum gdyż znaleźli go zaledwie w parę dni przy czym mieszkał za granicą i nie miał meldunku. Szybko, tanio i najważniejsze, że są efektywni. Cenię też Kancelarię Ultimatum za to, że wiele rzeczy można im przesłać pocztą czy kurierem a nawet w załączniku mailem, co ułatwia życie i można tym sposobem zaoszczedzić ogrom czasu, który można spożytkować na naprawdę ważne rzeczy. Nawet gdybym chciała się czegoś przyczepić na siłę to nie mam czego. Cała współpraca przebiegła pomyślnie i wystawiam opinie Kancelarii Ultimatum maksymalnie wysoką.

Aneta

Mają w Kancelarii Ultimatum super podejście do swoich klientów bez znaczenia na miasto z którego pochodzą to każdy może się u nich czuć godnie i zostać obsłużony w najlepszy możliwy sposób. Ja dzwoniłem z drugiego końca Polski i załatwili szybciej rozliczenie długu niż lokalna firma z mojej mieściny. Polecam wszystkim którzy mają problem z odzyskaniem pieniędzy, a gwaranuję, że pod odbytej współpracy z Kancelarią Ultimatum każdy tak jak i ja wystawi temu biurze pozytywną opinie.

Rated 5 out of 5
12 grudnia 2022

Warunki finansowe w Kancelarii Ultimatum są bardzo zadowalające. Potrafią odzyskać naprawdę spore pieniądze w mgnieniu oka, co świadczy o ich zaangażowaniu się w sprawy jakie prowadzą. Nie ma konieczności fatygowania się do siedziby ich biura tylko wszystko można zdalnie na odległość załatwić. Jeśli chodzi o mnie to mieszkam 180 km od Warszawy, więc trochę daleko żeby do nich jeździć, ale z racji tego, że słyszałam o tej firmie sporo dobrego to zdecydowałam się skontaktować telefonicznie po czym wysłałam na maila całą dokumentację i nic więcej nie musiałam robić tzn. Kancelaria Ultimatum zajęła się dalej wszystkim i pozostało mi tylko czekać na swoje pieniądze, które ujrzałam na swoim koncie bankowym szybciej niż wstępnie się tego spodziewałam. Z perspektywy czasu cieszę się, że nawiązałam współpracę z Kancelarią Ultimatu, dlatego też piszę tą opinię żeby każdy wiedział, że jest to sprawdzone i skuteczne biuro windykacyjne.

Daniela

Trzeba jednoznacznie przyznać, że panowie z Kancelarii Ultimatum wiedzą jak podejść dłużnika ponieważ każdą sprawę jaką dotychczas od nas dostali została sfinalizowana szybko i sprawawnie. Na chwilę obecną poradzili sobie z rozliczeniem wszystkich naszych kontrahentów. Kancelaria Ultimatum opinie ma od nas pozytywną za to, że mocno się angażują się i przede wszystkim działają skutecznie.

Rated 5 out of 5
6 grudnia 2022

Nasza firma regularnie korzysta z usług Kancelarii Ultimatum. Jeśli chodzi o nasze odczucia odnośnie współpracy to stwierdzamy, że działają szybko i co ważniejsze profesjonalnie, a na dodatek mają korzystne warunki współpacy czyniąc to biuro najlepszym możliwym wyborem jeśli chodzi o usługi windykacyjne. Polecamy w 100% i zapewniamy, że nikt nie zawiedzie się na tej firmie. Wiele rzeczy można zdalnie załatwić przez maila czy też telefon, co jest sporym udogodnieniem w dzisiejszych czasach. Miła i fachowa obsługa. Bardzo rzetelnie podchodzą do każdego zlecenia. Potrafią doprowadzić nawet najcięższą sprawę do końca. Naprawdę warto.

Wioletta

Profesjonalizm, zaangażowanie i ekspresowe działanie. Oceniam Kancelarię Ultimatum na 5 gwiazdek ponieważ owa firma sama sobie znalezła dane dłużnika po samym peselu, bo tak sie ukrył cwaniak, że nawet adresy pozmieniał. Niezwykle niska prowizja, dobry kontakt i ogromne zaangażowanie ze strony prowadzącego moją sprawę sprawia, że nie mam żadnych uwag czy też zastrzeżeń, co do współpracy z Kancelarią Ultimatum. Będę dalej polecać znajomym to biuro. Dla mnie 10/10 z dużym plusem za zaangażowanie się w moją sprawę.

Rated 5 out of 5
8 listopada 2022

Jak najbardziej polecam usługi świadczone przez Kancelaria Ultimatum. Korzystałam z ich pomocy jak nie mogłem na własną rękę poradzić sobie z odzyskaniem pieniędzy i owa firma spisała się na medal. Pracują tutaj kompetentne osoby, które mają ogromne doświadczenie w wykonywanej przez siebie profesji, dlatego są w stanie pomóc przy nawet problematycznych sprawach. Gdyby nie pomoc i tym samym wsparcie ze strony prawników reprezentujących to biuro windykacyjne to z całą pewnością moja firma nie byłaby w takiej dobrej kondycji finansowej jeśli chodzi o płatności. Szczerze polecam skorzystać z usług tej firmy i zapewniam, że nie ma drugiego takiego dobrego biura windyjacyjnego w całym kraju niż Kancelaria Ultimatum, która brawurowo radzi sobie z egzekwowaniem należności finansowych od nawet najbardziej przebiegłych dłużników.

Paulina

Wiele lat starań i problemów związanych z odzyskaniem pieniędzy ciągnęło się w nieskończoność, ale natrafiłam na Kancelarię Ultimatum i ku mojemu zaskoczeniu panowie z tej firmy windykacyjnej doprowadzili moją sprawę do szczęśliwego końca w bardzo krótkim czasie. Specjaliści z tego biura rozumieją problemy swoich klientów i dbają o ich interesy w możliwie najlepszy sposób. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się nawiązać właśnie z tym a nie innym biurem współpracę. Polecam Kancelarię Ultimatum i oceniam pozytywnie usługi świadczone przez osoby z tego biura windykacyjnego.

Rated 5 out of 5
7 listopada 2022

Jak dla mnie Kancelaria Ultimatum jest najlepszym wyborem spośród wszystkich biur zajmujących się egzekwowaniem należności finansowych od dłużników. Obsługują zarówno firmy jak i osoby prywatne, dlatego każdy otrzyma w tym biurze pomoc jakiej szuka o czym mogłam się osobiście przekonać. W tej firmie windykacyjnej pracują specjaliści z prawdziwego zdarzenia dla których nie na sprawy z którą by sobie nie poradzili. Odzyskali bardzo szybko pieniądze i nie musiałam nawet wpłacać zaliczki żeby zajęli się dłużnikiem. Jestem bardzo zadowolona i pod każdym względem polecam Kancelarię Ultimatum. Ocena pięć na pięć za zrozimienie mnie i wyrozumiałośćo raz szczegółowe wyjaśnienie wszystkich zagadnień związanych z windykowaniem należności gdyż na prawie się nie znam to takie wskazówki były dla mnie na wagę złota.

Klara

Moi drodzy jeżeli chcecieszybko odzyskać dług i przede wszystkim skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika, to Kancelaria Ultimatum jest idealnym rozwiązaniem i najlepszym możliwym z jakim można mieć do czynienia w całym kraju. Fachowe i indywidualne podejście do wszystkich klientów. Szybko i sprawnie, a zaznaczam że moja sprawa nie należała do najłatwiejszych pod wieloma względami, ale Kancelaria Ultimatum sobie poradziła i to najważniejsze dla mnie

Rated 5 out of 5
5 listopada 2022

Uzyskałam pomoc w tej firmie jakiej potrzebowałam i dzięki sprawnym działaniom prawników z Kancelarii Ultimatum cała kwota zadłużenia została wyegzekwowana w ekspresowym tempie za co jestem niezmiernie wdzięczna. Rzetelna obsługa klienta i profesjonalne podejście do powierzonego zadania sprawiło, że współpraca z tym biurem windykacyjnym była od początku aż po sam koniec w 100% udana. Wiele spraw mogłam zdalnie załatwić, co jest sporym udogodnieniem w dzisiejszych czasach. Cały proces windykacji należności nie trwał długo, dzięki czemu szybko wróciły pieniądze na moje konto bankowe. Obsługa klienta w tej firmie jest niezwykle miła i pomocna. Polecam usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum.

Marlena

Kancelaria Ultimatum jest po prostu świetna i niezastąpiona. Polecam każdemu. W moim przypadku sprawdzili za darmo majątek dłużnika po rodzinie czy czegoś nie zatajał, co było jak najbardziej właściwym posunięciem. Stanowczo rekomenduję świadczone usługi przez Kancelarię Ultimatum każdej osobie i firmie. Prawnicy pracujący w tym biurze są kompetentni i znający się na swoim zawodzie jak nikt inny. Szczerze poleceam i zachęcam do skorzystania usług jakie oferuje owe biuro windyjacyjne.

Rated 5 out of 5
3 listopada 2022

Miesiąc temu zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum z zapytaniem czy pomogą mi z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika i zdecydowałam się na współpracę z nimi. Wszystko poszło zgodnie z planem i wyegzekwowali całą należność od zadłużonej osoby w kilka tygodni, co jest najlepszym dowodem na to, że są skuteczni i można na nich zawsze liczyć. Bardzo dobra firma windykacyjna dla której nie ma długu, którego by nie odzyskali. Kancelaria Ultimatum pokazała klasę i odzyskała w ekspresowym tempie dług którego sam nie mogłam odzyskać przez rok czasu. Z perspektywy czasu uważam, że powierzenie prawnikom z tego biura windykacyjnego sprawy było pod każdym względem słuszną decyzją. Warto z nimi współpracować i mieć pewność, że poradzą sobie z rozliczeniem każdego dłużnika. Gorąco polecam!

Kinga

Trzy na trzy postępowania windykacyjne zakończyły się pozytywnie, a to wszystko zasługa osób reprezentujących to biuro windykacyjne. Wierzę, że z każdą kolejną tak samo będzie. Polecam Kancelarię Ultimatum i bardzo dziękuję za profesjonalną oraz fachową obsługę mojej sprawy! Na pewno jeszcze skorzystam.

Rated 5 out of 5
1 listopada 2022

Konkretne biuro windykacyjne, które nie traci czasu na filozofowanie tylko od razu po przeanalizowaniu dokumentów przechodzi do działania, dzięki czemu Kancelaria Ultimatum odzyskuje długi tak szybko jak żadna inna firma świadcząca tego typu usługi. Jeśli ktoś szuka sprawdzonej i przede wszystkim skutecznej firmy odzyskującej pieniądze od dłużników to Kancelaria Ultimatum jest najlepszym wyborem spośród wszystkich dostępnych biur na rynku o czym mogłam się osobiście przekonać. Nie ograniczają się tylko do egzekwowania długów, ale też są w stanie odnaleźć dłużnika i sprawnie zmotywować delikwenta do rozliczenia się. Oceniam ich pozytywnie metodykę działań Kancelarii Ultimatum i uważam, że usługi są pod każdym względem wzorowo świadczone czego najlepszym dowodem na to jest zobaczenie jaki duży procent wygranych spraw ma za sobą Kancelaria Ultimatum. Polecam w 100% i serdecznie pozdrawiam.

Albina

Konkretność działań, informowanie na bieżąco o stanie sprawy sprawiło, że już od początku współpracy z Kancelarią Ultimatum byłam utwierdzona w przekonaniu, że trafiłam na najlepszych fachowców w branży i przeczucie mnie nie myliło gdyż bardzo szybko sobie poradzili z rozliczeniem dłużnika i odzyskaniem od niego moich pieniędzy.

Rated 5 out of 5
23 sierpnia 2022

Również dopisuję się do zadowolonych klientów gdyż bardzo sobie chwalę współpracę z tym biurem windykacyjnym. Wybrałam Kancelarię Ultimatum spośród kilku firm które odezwały się do mnie i nie żałuję podjętej decyzji. Są naprawdę skuteczni. Dwa tygodnie minęły od podpisania umowy i miałam pieniądze na swoim koncie bankowym, a to najlepszy dowód na to, że są maksymalnie skutecznie gdzie to w tej profesji odgrywa pierwszorzędne znaczenie. Gratuluję im sprawności działań i sobie również mogę pogratulować, że udało mi się trafić na takich zawodowców. Na pewno będę dalej korzystać z usług jakie są oferowane przez Kancelarię Ultimatum.

Czesława

Bardzo rzetelni i profesjonalni pod każdym względem fachowcy od egzekwowania należności finansowych u których doradztwo i obsługa spraw jest na najwyższym poziomie. Dla nich nigdy nie ma problemu żeby rozliczyć dłużnika co do złotówki. Polecam!

Rated 5 out of 5
21 sierpnia 2022

Panowie z Kancelarii Ultimatum szybko i tym samym skutecznie poradzili sobie z oszustem, który nie chciał oddać mi pieniędzy. Wszystko przebiegło pomyślnie. Bardzo dziękuję za świetny kontakt oraz wspaniałą organizację czasu. Wszystkim osobom w potrzebie z całego serca rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum, a na pewno nikt na tych fachowcach nie zawiedzie się. Można kontaktować się z nimi mailowo lub telefonicznie, więc można zaoszczędzić czas, a przynajmniej ja tak wolałam się z nimi komunikować, bo nie miałam czasu jeździć do ich biura. Zrobili za mnie dosłownie wszystko wyręczając mnie w wielu sprawach. Pozdrawiam serdecznie

Lidia

Bardzo dobra firma windykacyjna z szeroką wiedzą i doświadczeniem w której można liczyć na pewne działania dotyczące odzyskiwania pieniędzy od dłużników jakie są w stanie pomóc w rozwiązaniu wszelakich problemów. Gorąco polecam za świetny kontakt z prowadzącym sprawę oraz indywidualne podejście do mojej osoby.

Rated 5 out of 5
18 sierpnia 2022

Wysoka kultura osobista, profesjonalizm, rzetelność oraz wiedza. Doskonały kontakt telefoniczny oraz mailowy. Ludzkie i życzliwe podejście oraz traktowanie swoich klientów nie instrumentalne tylko jak ludzi do których należy podejść z empatią i pomóc w najlepszy możliwy sposób. Kancelaria Ultimatum to fima windykacyjna, którą będę polecać każdemu kto znalazł się w podobnej sytuacji do mojej gdyż wiem, że zawsze mogę liczyć z jej strony na pomocną dłoń i maksymalnie profesjonalną realizację zlecenia bez znaczenia na wysokość zadłużenia czy też to jak bardzo jest złozona sprawa. Gdyby było więcej takich firm jak Kancelaria Ultimatum to świat byłby lepszy dosłownym sensie tego znaczenia. POLECAM

Monika

Współpraca z Kancelarią Ultimatum odbywała się na najwyższym poziomie zarówno pod kątem merytorycznym jak i personalnym stąd też nie pozostaje mi nic innego jak polecić tych fachowców, którzy nie mają sobie równychw w wykonywanej przez siebie profesji.

Rated 5 out of 5
15 sierpnia 2022

Zaangażowanie w moją sprawę było bardzo duże szczególnie w zakresie wstępnych działań windykacyjnych, prowadzenia dokumentacji, komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej. Szczerze polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy prawnej dotyczącej odzyskania swoich pieniędzy od dłużnika. Nie zawiodłam się w ani jednym procencie na tej firmie i jestem tak bardzo zadowolona ze współpracy, że sama osobiście w przyszłości o ile będę miała takową potrzebę to z miłą chęcią ponownie skorzystam z ich wsparcia gdyż w moim przypadku okazało się być na wagę złota. Polecam Kancelarię Ultimatum i daję pięć gwiazdek.

Magdalena

Do wykonywanych usług podchodzą w tej firmie bardzo rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Oceniam wzorowo współpracę z Kancelarią Ultimatum jako wierna i zadowolona klientka, która wiele razy korzystała z wachlarza możliwości jakie ma do zaoferowania to biuro windykacyjne.

Rated 5 out of 5
12 sierpnia 2022

Polecam w 100% współpracę z tym biurem windykacyjnym. Osoby reprezentujące Kancelarię Ultimatum po zapoznaniu się z przekazaną im przeze mnie dokumentacją w sposób rzetelny i dla mnie zrozumiały przedstawił procedury działania a także możliwości odzyskania pieniędzy od dłużnika. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania oraz podpowiedziały mi co jeszcze mogę zrobić, aby pomóc w postępowaniu wobec zadłużonej osoby. Co dla mnie było ważne i zaplusowało to fakt, że dali mi na początku czas na przemyślenie i zastanowienie odnośnie nawiązania z nimi współpracy, a to jeszcze bardziej wzbudziło moje zaufanie co do tej firmy. Przeczucie mnie nie myliło ponieważ jestem finalnie bardzo zadowolona z przeprowadzinych działań przez ową firmę, która bardzi mi pomogła z rozliczeniem się z dłużnikiem za co jestem niezmiernie wdzięczna.

Marta

Jakiś czas temu musiałem skorzystać z usług Kancelarii Ultimatum i muszę przyznać, że byłem pod sporym wrażeniem jak sprawnie poradzili sobie z odzyskaniem moich pieniędzy od dłużnika.

Rated 5 out of 5
31 lipca 2022

Dług bez najmniejszego problemu udało sie odzyskać, bez zbędnego przeciągania i kontakt również był na najwyższym poziomie. Pracują w Kancelarii Ultimatum świetnie windykatorzy, którzy potrafią załatwić sprawy tak jak należy. Mają ogromne doświadczenie w egzekwowaniu należności finansowych od firm jak i osób prywatnych stąd też każdy otrzyma tutaj wsparcie od strony prawnej jakiego oczekuje i w danej chwili potrzebuje. POLECAM !!!

Zygmunt

Kancelaria Ultimatum to rzetelna firma windykacyjna, która stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich zleceniodawców. W moim przypadku bez najmniejszego trudu poradzili sobie z odzyskaniem 58 000 zł, a całe postępowanie trwało krócej niż miesiąc.

Rated 5 out of 5
26 lipca 2022

Dług odzyskany w krótki czasie. Prawnicy pracujący w Kancelarii Ultimatum są niezwykle skuteczni. Będę ponawiał współpracę z nimi jak w przyszłości będę potrzebował odzyskać swoje pieniądze. Ucieszło mnie to jak się dowiedziałem, że nie musze ponosić żadnych opłat startowych czy też zaliczek za zajęcie się sprawą tylko dopiero na końcu rozlicza się bazując na małej prowizji, więc uważam, że Kancelaria Ultimatum bardzo uczciwie podchodzi do swoich klientów. Śmiało mogę polecić ową firmę windykacyjną każdej osobie, która znalazła się w takiej sytuacji co ja, a na pewno nikt się na tych specjalistach nie zawiedzie.

Stefan

Bardzo profesjonalna pomoc. Wykwalifikowana kadra pełna kultury i zrozumienia. Najlepsza firma windykacyjna w całej Polsce z którą warto nawiązać współpracę.

Rated 5 out of 5
23 lipca 2022

Wszystko sprawnie przebiegło jeśli chodzi o odzyskanie długu, a profesjonalna obsługa zasługuje na słowa uznania. Jestem zadowolony z ich usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum i nie mogę na nią powiedzieć ani jednego złego słowa. Korzystałem z wielu firm ściągających zobowiązania finansowe, ale żadna z nich nie była tak wysoce skuteczna jak Kancelaria Ultimatum, która jest liderem na rynku firm windykacyjnych. Gwarantuję że nikt nie zawiedzie się na kompetencjach osób, które pracują w tym biurze. Polecam

Eugeniusz

Dali radę sprawnie ogarnąć temat, także daję ocenę 5. Spisali się rewelacyjnie z rozliczeniem długu, a sprawa nie należała do najłatwiejszych mimo to podołali zadaniu bez najmniejszych problemów.

Rated 5 out of 5
19 lipca 2022

Bardzo dobry kontakt z firmą, niezwykle miłe osoby na infolinii obsługują klientów oraz szybkie i skuteczne działania windykacyjne sprawiły, że od początku do samego końca współpracy byłem w 100% zadowolony z podejścia do mojej osoby i wysokiego poziomu świadczonych usług w tym biurze windykacyjny. Kancelaria Ultimatum zasługuje na możliwie najwyższą ocenę za zaangażowanie się w sprawę. Zapewniam że nikt nie zawiedzie się na osobach, które tutaj pracują gdyż znają się na swojej pracy, kadra Kancelarii Ultimatum jest wyspecjalizowana, a pieniądze od dłużników szybko trafiają na konto.

Jacek

Osoby pracujące w Kancelarii Ultimatum znają się na tym co robią i realizują zlecenia w najlepszy możliwy sposób o czym mogłem się osobiście przekonać podczas współpracy z tymi profesjonalizami, których pod każdym względem polecam.

Rated 5 out of 5
16 lipca 2022

Zadanie zostało wykonane, więc ode mnie należy się ocena jak najbardzie pozytywna dla Kancelarii Ultimatum. Dużym udogodnieniem jest to, że sporo rzeczy można z nimi załatwić zdalnie na odległość bez konieczności osobistego stawiania się w siedzibie ich firmy z czego osobiście korzystałem tzn. można dokumenty wysyłać pocztą elektroniczną lub ustalać sprawy związane z rozliczeniem długu poprzez telefon, co w znaczącym stopniu pozwala zaoszczędzić czas na dojazdy. Współpracowało mi się z Kancelarią Ultimatum bardzo dobrze.

Wojciech

Jestem bardzo zadowolony z realiazcji usług. Polecam Kancelarię Ultimatum za profesjonalną obsługę wierzytelności w moje firmie. Cieszę się, że trafiłem na tych zawodowców. Oceniam pozytywnie współpracę.

Rated 5 out of 5
30 czerwca 2022

Rzetelna firma, która świetnie radzi sobie z realizacją powierzonych jej zleceń. Kontakt z osobą, która zajmowała się moją sprawą był na najwyższym poziomie, dzięki czemu cały czas wiedziałem na jakim etapie obecenie jest postępowanie windykacyjne. Wszystkie formalności dopięte na ostatni guzik. Kancelaria Ultimatum jako jedyna pomogła mi i skutecznie odzyskała dla mnie sporą sumę pieniędzy. Mogłem liczyć na bardzo profesjonalne podejście do mojej osoby, wywiad i od razu podjęte działania, które pozwoliły na szybkie sfinalizowanie sprawy. Polecam! Jest to firma zdecydowanie godna zaufania.

Bartłomiej

Biuro windykacyjne sprawnie automatyzuje procesy windykacji, dzięki temu oszczędzem czas i pieniądze. Pełen profesjonalizm i przede wszystkim sprawny kontakt z Kancelarią Ultimatum sprawił, że z czystą przyjemnością mogę ją polecić każdej osobie czy też firmie.

Rated 5 out of 5
28 czerwca 2022

Pomogli mi specjaliści z Kancelarii Ultimatum w krótkim czasie odzyskać pieniądze za co jestem im bardzo wdzięczny. Zachowuję ten kontakt na przyszłość, gdyby podobna sytuacja się przytrafiła w przyszłości. Mogłem liczyć na efektywne i skuteczne działania windykacyjne ze strony prawników reprezentujących Kancelarię Ultimatum, którzy bardzo zaangażowali się w moją sprawę. Polecam to biuro windykacyjne w którym uzyskałem fachową i szybką pomoc. Poprzednia firma, która zajmowała się odzyskaniem moich pieniędzy nie zrobiła niestety nic, a Kancelaria Ultimatum załatwiła problem wręcz „od ręki”. POLECAM

Fryderyk

Specjaliści do spraw egzekwowania należności finansowych z Kancelarii Ultimatum pracują w dużej grupie prawniczej, dlatego wszystkie sprawy przechodzą przez ich biuro z pozytywnym skutkiem o czym mogłem się sam przekonać. Polecam w 100%

Rated 5 out of 5
31 maja 2022

Obowiązuje w tym biurze brak w kosztów wstępnych czy też konieczności wpłacania zaliczki, a swoją niewielką prowizję pobierają dopiero po zakończeniu sprawy, więc firma na każdą kieszeń ponieważ nie trzeba mieć środków finansowych aby móc się udać do Kancelarii Ultimatum tylko rozliczenie jest już po tym jak dłużnik odda pieniądze na rachunek bankowy osoby, której jest winien należność.

Ireneusz

Wszystko przebiegło zgodnie z umową i założeniami. Kancelaria Ultimatum spisała się rewelacyjnie i z perspektywy czasu uważam, że na lepszych profesjonalistów nie mogłem trafić niż właśnie prawnicy z tego biura windyjacyjnego.

Rated 5 out of 5
28 maja 2022

Od samego początku współpracy z Kancelarią Ultimatum wiedziałem, że można im zaufać i nie myliłem się. Wykonali zlecenie profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie. Czas jaki musiałem czekać na odzyskanie pieniędzy to miesiąc, ale większość tego czasu zajęło namierzenie dłużnika ponieważ ukrywał się za granicą kraju bez meldunku ani legalnej pracy, więc i tak cud, że się udało jego rozliczyć.

Bolesław

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum spisali się bardzo dobrze i można powiedzieć że wykonali swoją pracę ponadprogramowo wywiązać się z zadeklarowanych przez siebie obietnic w 100% i oprócz samej kwoty długu wywalczyli dla mnie równie odsetki od dłużnika za nieterminowe oddanie pieniędzy.

Rated 5 out of 5
25 maja 2022

Duży pozytyw należy się dla tej firmy za rzetelnie wykonane postepowanie windykacyjne i odzyskanie moich pieniędzy w najlepszy możliwy sposób. Nie mam zastrzeżeń ani uwag co do metod działań ze strony Kancelarii Ultimatum i gdym miał drugi raz wybierać biuro, które zajmie się ściągnięciem należności od dłużnika to ponownie postawiłbym na tych fachowców. Polecam

Wacław

Mam pozytywne odczucia jeśli chodzi o poziom jakości świadczonych usług w tym miejscu gdyż prawnicy z tej firmy wykonali powierzone im przeze mnie zadanie najlepiej jak to było tylko możliwe. Polecam

Rated 5 out of 5
22 maja 2022

Kancelaria Ultimatum załatwiła sprawę jak w możliwe najkrótszym czasie z niewielką ilością formalności za co bardzo dziękuję. Należy się tej firmie maksymalnie pozytywna ocena i słowa uznania za to jak rzetelnie podchodzą do swoich klientów i tym samym realizacji zleceń. Warto współpracować z tym biurem odzyskującym długi.

Bronisław

Panowie z Kancelarii Ultimatum zajęli się praktycznie wszystkim od A do Z ściągając co do złotówki całą kwotę od dłużnika. Całe postępowanie było sprawnie przeprowadzone i nie musiałem długo czekać na finał postępowania windykacyjnego.

Rated 5 out of 5
19 maja 2022

Finalnie prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatum wywalczyli na moje zlecenie należność finansową wraz z odsetkami od osoby, której pożyczyłem 15 tys. zł rok temu. Specjaliści z tej firmy windykacyjnej cały od samego początku byli o krok przed dłużnikiem stąd też delikwent nie miał najmniejszych szans w walce z tymi profesjonalistami, których szczerze polecam.

Aleksander

Profesjonalizm to ich domena. Zajmują się w Kancelarii Ultimatum kompleksowo wszystkim co jest związane z rozliczeniem dłużnika i wyręczają swoich zleceniodawców w wielu czynnościach pozwalając im w znaczącym stopniu zaoszczędzić czas i nerwy.

Rated 5 out of 5
16 maja 2022

Bardzo chciałem podziękować prawnikom z tego biura windykacyjnego za profesjonalne i tym samym sprawne przeprowadzenie sprawy sądowej i odzyskanie pieniędzy, które był mi winien kontrahent za produkty, które pobrał z magazyniu mojej firmy, a nie raczył się rozliczyć za towar. Kancelaria Ultimatum znakomicie sobie poradziła z tym oszustem finansowym. Gorąco polecam!

Witold

Skuteczne biuro windykacyjne obsługujące osoby prywatne i firmy z całego kraju. Po współpracy z tym biurem śmiało mogę polecić Kancelarię Ultimatum każdej osobie szukającej fachowej pomocy prawnej.

Rated 5 out of 5
12 maja 2022

Potrafią w Kancelarii Ultimatum w przeciągu miesiąca zweryfikować sprawę, skompletować dokumentację, namierzyć dłużnika i odzyskać pieniądze co do złotówki wraz z odsetkami a nawet często szybciej udaje się im to wszystko wykonać tak jak było to w moim przypadku ponieważ przy mojej sprawie nie minęły nawet 3 tygodnie a doczekałem się ku memu zaskoczeniu zwrotu pieniędzy od dłużnika. Pełen profesjonalizm zasługujący na słowa uznania.

Bogusław

W Kancelarii Ultimatum obowiązuje całkowity brak kosztów wstępnych, a swoją prowizję firma pobiera dopiero po zakończeniu sprawy, więc nie trzeba żadnych środków finansowych żeby iść do nich i zlecić im sprawę, więc jakby nie patrzeć jest to bardzo uczciwe podejście z ich strony.

Rated 5 out of 5
9 maja 2022

Bardzo skuteczna firma windykacyjna, która jest liderem na rynku jeśli chodzi o tego typu usługi. Prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatum potrafią odzyskać każdy dług bez znaczenia czy jest to mała czy duża kwota to zawsze sobie poradzą z realizacją zlecenia. Bezpłatna weryfikacja to dodatkowy atut, którego na próżno szukać w ofercie innych biur w całym kraju odzyskujących pieniądze od zadłużonych osób. POLECAM

Michał

Jest to bezkonkurencyjna firma odzyskująca należności finansowe od dłużników, które nie ma sobie równych na rynku biur zajmujących się usługami windykacyjnymi. Osobiście bardzo polecam Kancelarię Ultimatum.

Rated 5 out of 5
7 maja 2022

Znaleźli specjaliści z tego biura zadłużoną osobę, która była mi winna 43 000 zł w niespełna 3 tygodnie gdzie ja sam na własną rękę próbowałem dłużnika namierzyć przez rok i nie odniosłem żadnych rezultatów, a to najlepszy dowód na to, że osoby pracujące w Kancelarii Ultimatum znają się na wykonywanej przez siebie profesji tak dobrze jak nikt inny. Warto współpracować z tą firmą i mieć pewność, że należność wróci na konto bankowe najszybciej jak to tylko możliwe.

Włodzimierz

Kancelaria Ultimatum w 24 dni odzyskała moje pieniądze, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak wystawić pozytywną rekomendację i dać ocen 5/5 gwiazdek. Współpracę uważam w 100% za udaną i godną polecenia.

Rated 5 out of 5
3 maja 2022

Współpraca z Kancelarią Ultimatum przebiegła naprawdę miło i co ważniejsze skutecznie. Jest to bardzo dobra firma windykacyjna, która wie co zrobić, aby zmotywować dłużnika do rozliczenia się i wychodzi im to super, bo na efekty działań z ich strony nie trzeba długo czekać o czym mogłem się osobiście przekonać. Pozdrawiam serdecznie.

Mariusz

Kompetentne osoby pracują w Kancelarii Ultimatum i wiedzą jak zabrać się do każdego przypadku. Prawnicy z tego biura windykacyjnego są najlepsi o czym mogłem się osobiście przekonać podczas współpracy, która zakończyła się wielkim sukcesem i szybkim rozliczeniem dłużnika.

Rated 5 out of 5
30 marca 2022

Przemili specjaliści windykacyjni, którzy działają szybko i przede wszystkim skutecznie. Od kiedy poznałem osoby z Kancelarii Ultimatum wiem, że zawsze mogę nich polegać. Chętnie odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące prowadzonego postepowania windykacyjnego nawet jak klient ma ich multum to zawsze wszystko na spokojnie wytłumaczą. Są bezkonkurencyjnie jeśli chodzi o ofertę jak i o organizacje działań mających na celu odzyskanie środków finansowych.

Krzysztof

Bardzo dobry kontakt i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadanie sprawia, że z największą przyjemnością mogę polecić to biuro windykacyjne, które już wiele razy pomogło mi odzyskać pieniądze.

Rated 5 out of 5
26 marca 2022

Specjaliści w swojej branży, którzy nie mają sobie równych. Fachowe i rzeczowe podejście do każdej sprawy bez względu na poziom trudności. Uczciwa i rzetelna praca to standard w Kancelarii Ultimatum o do tego można liczyć na miłą obsługę klienta. Odznaczają się profesjonalnym podejściem do klienta. Jasne i klarowne objaśnienia każdej sprawy i co najważniejsze to fakt, iż są maksymalnie skuteczni. Polecam i pozdrawiam.

Zbigniew

Porządni specjaliści na których zawsze można liczyć. Ne biorą pieniędzy za byle poradę i nawet nie trzeba płacić za weryfikację sprawy, co sprawia, że jest to najuczciwsza firma windykacyjna na jaką można trafić.

Rated 4 out of 5
21 marca 2022

Duże zaangażowanie i dobra ściągalność długów to niepodważalne atuty jakimi wyróżnia się Kancelaria Ultimatum na tle innych firm windykacyjnych. Potrafią pomóc każdej osobie i wychodzi im to bardzo dobrze, bo z tego co się orientuję nie mieli żadnej sprawy z którą by sobie nie poradzili tj. 100% długów mają odzyskanych a działają już na rynku około 20 lat, a to już mówi samo za siebie czy warto nawiązać z nimi współpracę. POLECAM

Jerzy

Bardzo rzeczowe podejście do sprawy, weryfikacja firmy została przeprowadzona zgodnie z moimi oczekiwaniami. Kancelaria Ultimatum spisała się na medal. Polecam wachlarz ich możliwości.

Rated 5 out of 5
17 marca 2022

W naszym przedsiębiorstwie jeden z klientów opłacał po terminie faktury aż w końcu przestał w ogóle rozliczać się co było już dla nas czym wymagającym interwencji, bo nie może tak być, że ktoś bierze towar, a nie płaci za niego. Po rozmowie firma stwierdziła, że ma problemy finansowe, ale nie uwierzyliśmy. Zleciliśmy Kancelarii Ultimatum sprawdzenie owego klienta i okazało się, że to oszust, który tak pogrywa na rynku od wielu lat i jest jak najbardziej wypłacalny. Po tym jak okazało się, że jesteśmy oszukiwania poprosiliśmy Kancelarię Ultimatum o odzyskanie środków jakie był nam winien klient i bardzo sprawnie poradzili sobie z realizacją powierzonego przez nas zlecenia. Gdyby nie Kancelaria Ultimatum to nie wiem co by dalej było, bo na pewno sami byśmy na pewno tak szybko nie wyprostowali sprawy. Dziękuję w imieniu całego naszego przedsiębiorstwa.

Tadeusz

Profesjonalna i zarazem przyjazna firma windykacyjna, która jest jak najbardziej godna zaufania. Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum.

Rated 5 out of 5
14 marca 2022

Znakomita współpraca. Fachowe podejście oraz miły kontakt. Nie mam zastrzeżeń co do metodyki działań Kancelarii Ultimatum i muszę pochwalić ich za sprawnie przeprowadzone postepowanie windykacyjne. Myślałem, że sprawa będzie ciągnąć się miesiącami czy nawet latami, a im wystarczyło raptem kilka tygodni i zanim się zorientowałem zobaczyłem przelew na swoim koncie bankowych od dłużnika. Pełna profeska. Warto korzystać z ich wsparcia.

Józef

Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum. Cechuje to biuro windykacyjne super szybkie działanie, a do tego pełen profesjonalizm podczas trwania całej współpracy. Moja ocena to 5/5 gwiazdek z dużym plusem.

Rated 5 out of 5
11 marca 2022

Skuteczność w przekazanych przeze mnie sprawach wyniosła 100% tzn. z pięciu spraw jakie powierzyłem Kancelarii Ultimatum poradzili sobie z wszystkimi pięcioma dłużnikami i sprawnie odzyskali wszystkie pieniądze jakie mi się należały. Świetny kontakt z pracownikami tej firmy windykacyjnej wpłynął jak najbardziej na plus. Na uznanie zasługuje elastyczne działanie w każdej sprawie a nie za każdym razem takie same. Pozdrawiam pracowników tego biura.

Andrzej

Dłużnik zwodził mnie przez dłuższy czas i nie mogłem sobie poradzić z odzyskaniem pieniędzy. Zacząłem szukać firmy windykacyjnej i znalazłem namiar na Kancelarię Ultimatum, która była rekomendowana przez wiele znajomych mi osób. Nawiązałem z nimi współpracę i udało się odzyskać dług w ciągu kilku tygodni.

Rated 4 out of 5
7 marca 2022

Kancelaria Ultimatum jest tak długo na rynku, że znają sposoby jak poradzić sobie z każdym dłużnikiem nawet takim przebiegłym i cwanym o czym mogłem się osobiście przekonać kiedy zleciłem im rozliczenie pewnej zadłużonej osoby, która była mi winna 55 tysięcy złotych. Bez zbędnej zwłoki prawnicy z tego biura zabrali się do działania już w dniu kiedy pierwszy raz odwiedziłem siedzibę ich firmy. Finalnie cały proces trwał krótko i szybko dłużnik oddał mi co do grosza. Polecam

Stanisław

Wszystko w jak najlepszym porządku jeśli chodzi o usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Warto z nimi współpracować i mieć pewność, że sprawą zajmują się fachowcy z prawdziwego zdarzenia.

Rated 5 out of 5
3 marca 2022

Miałem problem z odzyskaniem pieniędzy od naszego kontrahenta. Szukałem pomocy u wielu prawników, ale byli bezsilni. Polecono mi Kancelarię Ultimatum, która w bardzo sprawny sposób pokierowała działaniami związanymi z wyegzekwowaniem należności finansowej. Dzięki zaangażowaniu tego biura windykacyjnego bez trudu udało się odzyskać pieniądze i teraz z czystym sumieniem teraz ja mogę polecić tę firmę innym osobom, które są w podobnej sytuacji co ja byłem.

Jan

Od kilku lat zlecam Kancelarii Ultimatum windykację przeterminowanych faktur i stwierdzam jednoznacznie, że są jak najbardziej godni polecenia.

Rated 5 out of 5
26 listopada 2021

Szczerze polecam Kancelarię Ultimatum. Wiedza na wysokim poziomie i można na nich polegać w każdej sytuacji. Pełen profesjonalizm, konkretne pytania i możliwości załatwienia sprawy w szybkim czasie sprawia, że jest to najlepsze biuro windykacyjne w całym kraju.

Daniel

Działają bez pardonu i skrupułów, odzyskali pieniądze ze strych nakazów z którymi wcześniej nawet komornicy nie dali sobie rady za co jestem niezmiernie wdzięczny

Rated 5 out of 5
24 listopada 2021

Rzetelna firma, bez owijania w bawełnę powiedzieli jak odzyskać pieniądze od dłużnika i ile będzie to trwało. Nie wiem jak to robią ale są skuteczni. Polecam w 100% firmę i zapewniam, że każdy kto skorzysta z wachlarza ich możliwości będzie zadowolony.

Cezary

Bardzo dobry kontakt z firmą - żadnych call center tylko bezpośredni kontakt do osób zajmujących się sprawą. Zdecydowanie POLECAM !!!

Rated 5 out of 5
23 listopada 2021

Mogłem liczyć na pomoc ze strony Kancelarii Ultimatum i tym samym wysoką kulturę prowadzenia sprawy. Ostatecznie po niespełna 2 miesiącach udało się odzyskać wierzytelność, której nie mogłem wyegzekwować przez sam na własną rękę ponad rok, a to jest najlepszy dowód na to, że warto skorzystać z oferty Kancelarii Ultimatum, którą serdecznie polecam.

Przemysław

Nie tylko przeprowadzam przez nich windykację, ale też sprawdzam kontrahentów, więc można stwierdzić jednoznacznie, że Kancelaria Ultimatum kompleksowo świadczy usługi w wykonywanej przez siebie profesji.

Rated 5 out of 5
20 listopada 2021

Bardzo proste i zrozumiałe zasady współpracy oraz pełne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Gdyby nie zaangażowanie ze strony Kancelarii Ultimatum to na pewno moja firma nie byłaby w takiej dobrej kondycji jak jest teraz ponieważ nie mam obecnie ani jednej nie rozliczonej faktury. Zamierzam kontynuować współpracę z Kancelarią Ultimatum tak długo jak to będzie tylko możliwe.

Alojzy

Z Kancelarią Ultimatum współpracuję już prawie od 5 lat i efekty są bardzo zadowalające.

Rated 5 out of 5
17 listopada 2021

Serdecznie polecam to biuro windykacyjne. Bardzo profesjonalne podejście do tematu, zawsze rzeczowo oraz konkretnie. Każda sprawa zakończona sukcesem, a łącznie na przestrzeni kilku lat przekazałem ponad 20 długów do odzyskania Kancelarii Ultimatum i z każdym sobie poradziła bez najmniejszego problemu.

Alfred

Wysoka wiedza prawnicza, bardzo dobry wywiad o dłużniku i skutecznie prowadzona windykacja. Polecam Kancelarię Ultimatum w 100% i na pewno uważam, że warto powierzyć im sprawę.

Rated 5 out of 5
14 listopada 2021

Odznacza to biuro windykacyjne niesamowita wiedza oraz umiejętność przekazania jej dla klienta. Po rozmowie z ich pracownikiem od razu człowiek wie w jakiej sytuacji się znajduję, jakie są opcje oraz co należy zrobić. Bardzo polecam fachowość, która jest naprawdę na najwyższym poziomie.

Feliks

Dług 25 000 zł Kancelaria Ultimatum odzyskała w czasie 6 tygodni przy czym sporo zajęło namierzenie dłużnika, bo ukrywał się w Norwegii u znajomego oczywiście bez meldunku

Rated 5 out of 5
11 listopada 2021

Dla mających wątpliwości co do zlecenia windykacji doradzam bezpośrednie spotkanie z przedstawicielami tej firmy. Warto przesłać im nawet podstawową dokumentację odnośnie długu, a oni bezpłatnie zweryfikują sprawę i ocenią jakie są szanse na powodzenie. U mnie spisali się rewelacyjnie i jestem zadowolony, że na nich trafiłem. POLECAM

Ludwik

Warto mieć Kancelarię Ultimatum po swojej stronie gdyż ma się pewność, że pieniądze na 100% zostaną odzyskane od dłużnika

Rated 5 out of 5
25 września 2021

Będąc w Kancelarii Ultimatum rozmowy zawsze przebiegały w przyjaznej i komfortowej dla mnie atmosferze. Dług został sprawnie odzyskany co do grosza i ekspresowym tempie za co jestem wdzięczny prawnikom z tego biura winodajnego. Szczerze polecam wachlarz możliwości jaki ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum. Pozdrawiam.

Jan

Specjaliści do spraw egzekwowania długów z Kancelarii Ultimatum są najlepsi jeśli chodzi o ściganie oszustów finansowych

Rated 5 out of 5
23 września 2021

Wszystko w jak najlepszym porządku, dług został odzyskany w miesiąc, więc nie musiałem długo czekać na efekty działań ze strony Kancelarii Ultimatum, która pokazała dłużnikowi kto rządzi i kto rozdaje karty w tej grze. Dziękuję za okazałą pomoc mojej osobie. Daję ocenę 5/5 z dużym plusem za skuteczne działania windykacyjne.

Stanisław

U nas w firmie prawnicy z Kancelarii Ultimatum od wielu lat pilnują wszystkich przeterminowanych płatności i nie możemy na nich narzekać gdyż są bardzo skuteczni

Rated 5 out of 5
21 września 2021

Kancelaria Ultimatum to w naszej firmie niezbędny i niezawodny partner biznesowy przy operacjach windykacyjnych na którego zawsze można liczyć. Współpracujemy ze sobą przeszło 15 lat i ani razu nie zawiedliśmy się na oferowanych usługach windykacyjnych przez Kancelarię Ultimatum. Polecam w imieniu całej naszej firmy.

Andrzej

Kancelaria Ultimatum to firma windykacyjna, która przede wszystkim pomaga potrzebującym i za wszelką cenę zawsze osiąga zamierzony cel

Rated 5 out of 5
19 września 2021

Nie płaciłem żadnych zaliczek czy innych początkowych opłat, a on chwili kiedy zgłosiłem się do Kancelarii Ultimatum od razu zabrali się do weryfikacji sprawy i określenia szans na odzyskanie moich pieniędzy. Szybko działają w tej firmie ponieważ 3 lub niespełna 4 tygodnie od powierzenia im zadania dotyczącego odzyskania pieniędzy w 100% dług został ściągnięty, więc skuteczność w działaniach to ich niepodważalny atut.

Józef

Ceniona na rynku windykacyjnym Kancelaria Ultimatum cieszy się doskonałą renomą wśród klientów biznesowych i prywatnych

Rated 5 out of 5
17 września 2021

Jestem zadowolony z usług jakie świadczy Kancelaria Ultimatum. Powierzałem im do odzyskania długi zarówno dotyczące zaległości od najemców mojego mieszkania, które wynajmuje jak i kilka razy ściągali dla mnie pieniądze od moich kontrahentów, którzy nie płacili faktur na czas za pobrane materiały z magazynu. Zawsze prawnicy z Kancelarii Ultimatum dopinają swego, dlatego też na pewno w przyszłości skorzystam kolejny raz z ich pomocy oczywiście o ile będzie taka potrzeba.

Tadeusz

W Kancelarii Ultimatum kontakt z klientem jest na najwyższym poziomie, dlatego cenię sobie współpracę z tym biurem windykacyjnym.

Rated 5 out of 5
30 czerwca 2021

Osobiście polecam Kancelarię Ultimatum gdyż mają fachowe i rzeczowe podejście do powierzonych im spraw związanych z odzyskaniem pieniędzy. Można liczyć z ich strony na wieloletnie doświadczenie w branży windykacyjnej, dużą wiedzę i wsparcie na każdym etapie postępowania. Współpraca z ich prawnikami zasługuje na słowa uznania. Lepiej trafić nie mogłam. Odzyskali dla mnie 35000 zł w bardzo krótkim czasie.

Teresa

Wszystkie niejasności były na bieżąco wyjaśniane w Kancelarii Ultimatum i zanim się zorientowałem cały dług, który wynosił 24 tysięcy złotych został wyegzekwowany od zadłużonej osoby.

Rated 4 out of 5
28 czerwca 2021

Osoba prowadząca, która zajmowała się moją sprawą od razu wydawała się zdecydowanie bardziej kompetentna niż ludzie w innych firmach konkurencyjnych z którymi w przeszłości współpracowałem. W Kancelarii Ultimatum są klarowne warunki współpracy, niski % od kwoty zadłużenia i ekspresowe rozwiązanie problemu z dłużnikiem. Polecam i daje ocenę 5/5.

Grzegorz

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta w Kancelarii Ultimatum. Dług opiewający na kwotę 10 000 zł został wyegzekwowany w przeciągu 3 tygodni, więc należą się prawnikom z tego biura gromkie brawa.

Rated 5 out of 5
25 czerwca 2021

Na początku 2021 roku miałam przyjemność korzystać z usług prawnych w Kancelarii Ultimatum i jestem mile zaskoczona efektami ich działań. Wszyscy pracujący w tej firmie specjaliści ds. windykowania należności obsługują wzorowo swoich klientów i to się ceni w tych czasach. Ogromnie dziękuję pracownikom z Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie w moją sprawę i poświęcony czas. Szczerze polecam!

Elżbieta

Kancelaria Ultimatum jest zdecydowanie warta polecenia i zasługuje na pozytywną rekomendację za wysoki poziom świadczonych usług windykacyjnych.

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2021

Bez wątpienia Kancelaria Ultimatum to bardzo fachowa i przemiła pomoc prawna, rzetelna obsługa klienta, personel najwyższego poziomu. Szkoda tracić nerwy i czas na próbę odzyskania pieniędzy na własną rękę. Kancelaria Ultimatum pobrała znikomy procent z odzyskanej kwoty, a wyręczyła mnie we wszystkim i finalnie miałem problem z głowy powierzając odzyskanie długu profesjonalistom. Świetna robota!

Kazimierz

Dziękuje Kancelario Ultimatum za sprawną pomoc związaną z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Jesteście najlepsi w swoim fachu.

Rated 5 out of 5
20 czerwca 2021

Mogą ująć jednoznacznie, że współpraca z Kancelarią Ultimatum jest na najwyższym poziomie i sprosta oczekiwaniom nawet wymagających osób. Przenigdy nie podejrzewałam, że mój dłużnik odda mi całość pieniędzy i to z odsetkami. Bardzo dziękuję Kancelarii Ultimatum za szybkie załatwienie sprawy – zajęło to 5 tygodni, a cała kwota 62 tysięcy złotych plus odsetki wróciła na moje konto bankowe. POLECAM !!!

Helena

Jestem zadowolony z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum, która wywalczyła sprawnie 70 000 zł. Wyręczyli mnie we wszystkich działaniach związanych z windykacją należności włącznie z kompletacją dokumentów.

Rated 4 out of 5
17 czerwca 2021

Skorzystałem z ich usług pierwszy raz z polecenia kolegi i nie żałuję – w moim przypadku nie musiałem nawet uiszczać żadnej opłaty wstępnej. Świetnie sobie poradzili prawnicy z tej firmy windykacyjnej i w mgnieniu oka naprostowali dłużnika do tego stopnia, że z dnia na dzień sam z siebie oddał mi całą należność. Kancelaria Ultimatum jest Numerem Jeden jeśli chodzi o ściąganie długów. Polecam.

Edward

Sprawdzone przeze mnie biuro, które jest bardzo skuteczne w kwestiach windykacyjnych. Bez najmniejszego problemu odzyskali od dłużnika 15000 zł i nie musiałam długo czekać na finał sprawy. POLECAM !!!

Rated 5 out of 5
14 czerwca 2021

W Kancelarii Ultimatum nie ma opłat wstępnych jak to bywa w innych firmach, że chcą nawet po 5000 zł za sprawę – Kancelaria Ultimatum nie pobiera ani zaliczek, ani opłat startowych, tak samo weryfikacja sprawy nic nie kosztuje. Skutecznie pomogli mi odzyskać kilkanaście tysięcy złotych w parę tygodni za co jestem im niezmiernie wdzięczna. Oceniam firmę 5/5 ponieważ Kancelaria Ultimatum sama sobie znalazła dane dłużnika po samym peselu, bo tak się ukrył, że nawet adresy pozmieniał i jak go namierzyli to już była kwestia czasu kiedy odda pieniądze.. Jak otrzymał pismo to przeżył niezły szok, że go namierzyli. Z czystym sumieniem polecam.

Jadwiga

Solidna firma świadcząca profesjonalne usługi windykacyjne na miarę XXI wieku, która bardzo angażuje się w każdą powierzoną im sprawę.

Rated 5 out of 5
11 czerwca 2021

W moim przypadku sprawdzili za darmo majątek dłużnika po jego rodzinie czy czegoś nie zatajał i okazało się, że zadłużona osoba nie jest wcale taka biedna tylko to zwykły oszust. Jeśli chodzi o pracowników z Kancelarii Ultimatum to są w pod każdym względem kompetentni i znają się doskonale na wykonywanym przez siebie zawodzie. Żadnych niespodzianek przy załatwianiu spraw, wszystko w jak najlepszym porządku. Należność 75000 zł wróciła do mnie w przeciągu miesiąca od zgłoszenia się do tego biura windykacyjnego.

Mieczysław

Bardzo profesjonalne i jednocześnie indywidualne podejście do wszystkich klientów bez znaczenia na miejsce zamieszkania sprawia, że Kancelaria Ultimatum jest wartą uwagi firmą windykacyjna.

Rated 5 out of 5
7 czerwca 2021

Niezwykle miłe i indywidualne podejście do klientów sprawia, że współpraca z tym biurem to przyjemność w czystej postaci. Z usług Kancelarii Ultimatum korzystałam już kilka razy i nie mam nic złego tej firmie do zarzucenia. Są szybcy w działaniach i najważniejsze to, że mają skuteczne metody egzekwowania długów. Pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby szukające fachowej pomocy windykacyjnej.

Emilia

Prężnie i efektywnie pomagają zarówno firmom jak i osobom indywidualnym. Odzyskali dla mnie 53 tys. zł stąd nie pozostaje mi nic innego jak polecić oferowane przez nich usługi windykacyjne.

Rated 5 out of 5
3 czerwca 2021

Ogromny plus za cierpliwość ze strony doradców Kancelarii Ultimatum, którzy odpowiedzieli na każde moje pytanie. Obym nie musiał już sądzić się z dłużnikami, ale jak do tego dojdzie to na pewno zgłoszę się od razu do specjalistów z Kancelarii Ultimatum gdyż wiem, że są najlepsi w wykonywanej przez siebie profesji. Polecam.

Piotr

Bardzo uczciwe osoby pracują w Kancelarii Ultimatum i niosą pomoc bez znaczenia na wielkość długu

Rated 5 out of 5
30 maja 2021

Nie jestem w stanie napisać złego słowa na to biuro windykacyjne. Od pierwszego spotkania wiedziałem, że odzyskanie pieniędzy z Kancelarią Ultimatum to kwestia czasu i nie myliłem się gdyż od momentu dostarczenia dokumentów nie minął nawet miesiąc, a dostałem informację od Kancelarii Ultimatum, że udało się całą kwotę ściągnąć i mam niebawem spodziewać się przelewu na konto bankowe. Wszystko przebiegło zgodnie z planem i należy maksymalnie pozytywna ocena jaka tylko może być dla tej firmy odzyskującej długi.

Mirosław

Bardzo profesjonalne oraz indywidualne podejście do klientów sprawia, że Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych w wykonywanej przez siebie profesji

Rated 5 out of 5
27 maja 2021

Kancelaria Ultimatum bardzo mi pomogła i pomogła odzyskać od mojego byłego męża alimenty, których nie płacił od dłuższego czasu. Wiedzieli jak podejść ojca dziecka i zadziałało ponieważ zwrócił co do złotówki całą należność wynikającą z zaległych alimentów i od tego czasu regularnie płaci bieżące zobowiązanie alimentacyjne, więc jak by nie patrzeć to Kancelaria Ultimatum dała popis swoich możliwości ponieważ ja nie mogłam sobie poradzić przez 3 lata, a im wystarczył niespełna miesiąc żeby osiągnąć zamierzony cel. Dziękuję za wszystko.

Hanna

Panowie z Kancelarii Ultimatum wyjaśnili mi trudną terminologię i odpowiedzieli na każde zadane przeze mnie pytanie za co jestem im bardzo wdzięczny i szczerze rekomenduję usługi oferowane przez ich biuro windykacyjne

Rated 5 out of 5
24 maja 2021

Cały czas w sytuacjach wątpliwych pracownicy z Kancelarii Ultimatum służyli pomocą i dobrą radą. Od momentu kiedy poznałem pracowników z tej firmy wiedziałem, że lepiej trafić nie mogłem i nie myliłem się ponieważ prawnicy z Kancelarii Ultimatum wyegzekwowali całą kwotę zadłużenia w niespełna 4 tygodnie. Wiedzieli co i jak zrobić żeby zmotywować skutecznie dłużnika do rozliczenia się ze mną. Polecam usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum każdemu kto znalazł się w podobnej sytuacji do mojej.

Waldemar

Duży plus za stanowczość ze strony osób z Kancelarii Ultimatum, które zajmowały się moją sprawą oraz pomoc wykwalifikowanych specjalistów ds. egzekwowania należności sprawiły, że dłużnik nie miał ochoty dłużej robić mi pod górkę i zwrócił na moje konto bankowe całą należną kwotę

Rated 5 out of 5
22 maja 2021

Przez cały okres współpracy Kancelaria Ultimatum na bieżąco przekazywała mi wszystkie informacje dotyczące sprawy, dlatego nieustannie wiedziałam na jakim etapie jest postępowanie i kiedy mogę spodziewać się sfinalizowania zlecenia. Realizacja usługi związanej z odzyskaniem długu odbyła się sprawnie i nie trwało długo postepowanie windykacyjne. Kwota jaką udało się Kancelarii Ultimatum wyegzekwować to 18000 zł z czego jestem bardzo zadowolona i szczerze dziękuję.

Bożena

Miałam ogromne szczęście, że poznałam Kancelarię Ultimatum, która bardzo mi pomogła w odzyskaniu pieniędzy i chciałbym polecić każdemu to biuro windykacyjne

Rated 5 out of 5
21 maja 2021

Przez cały okres trwania współpracy pracownicy Kancelarii Ultimatum byli do mojej dyspozycji i mogłem na nich liczyć praktycznie przez 7 dni w tygodniu. Zobowiązanie finansowe zostało szybko rozliczone z dłużnikiem i oprócz samej kwoty zaległej należności Kancelaria Ultimatum tak załatwiła, że jeszcze odsetki oszust finansowy musiał mi oddać za to, że po terminie oddał mi pożyczone pieniądze. Wszystko było elegancko zorganizowane i jestem w 100% usatysfakcjonowany jeśli chodzi o usługi świadczone przez to biuro odzyskujące należności.

Czesław

Jestem naprawdę bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum i z największą przyjemnością mogę dać ocenę 5/5 za zaangażowanie w moją sprawę i pozytywnie sfinalizowany finał postępowania windykacyjnego

Rated 5 out of 5
18 maja 2021

Bardzo dobra i fachowa obsługa wszystkich klientów to niepodważalny atut Kancelarii Ultimatum. Działają bardzo szybko i pewnie, dzięki czemu zleceniodawca nie musi długo czekać na realizacje usługi i tym samym odzyskanie pieniędzy od zadłużonej osoby. Współpraca z takimi profesjonalistami to jednocześnie przyjemność i zaszczyt. Pozdrawiam.

Magdalena

Bardzo jestem zadowolony ze współpracy. Wszelakie wątpliwości jakie miałem odnośnie postępowania windykacyjnego były od razu sprostowane przez Kancelarię Ultimatum, dlatego czułem się bezpiecznie współpracując z takimi profesjonalistami, którzy zawsze byli o krok przed dłużnikiem i chętnie odpowiadali na wszystkie pytania.

Rated 5 out of 5
15 maja 2021

Obsługa klientów indywidualnych i biznesowych w Kancelarii Ultimatum jest na bardzo wysokim poziomie. To oni dyktują warunki dłużnikowi, a nie odwrotnie. Jest to biuro windykacyjne, które ma kilkanaście lat doświadczenia, co pozytywnie przekłada się na wysoką skuteczność ich działań. W moim przypadku nie musiałem nawet miesiąca czekać żeby pieniądze do mnie wróciły, a kwota nie była mała. Bardzo dobre biuro, które na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta.

Marek

Kancelaria Ultimatum dysponuje przemyślanymi rozwiązaniami z sektora windykacyjnego, które są efektywne i jednocześnie skuteczne

Rated 5 out of 5
13 maja 2021

W tej firmie windykacyjnej potrafią znaleźć dłużnika nawet na drugim końcu świata i sprawnie zmotywować go do rozliczenia się z tego co mu się nie należy. U mnie poradzili sobie prawnicy z tego bura iście po mistrzowsku gdyż dłużnik po ingerencji Kancelarii Ultimatum nawet nie chciał walczyć tylko z dania na dzień oddał pieniądze co do grosza, bo i tak wiedział, że nie ma szans z takimi zawodowcami. POLECAM FIRMĘ !!!

Alicja

Muszę przyznać, że w Kancelarii Ultimatum kontakt jest na bardzo zadowalającym poziomie, gdyż przez cały tydzień mogłem się ich podpytywać na jakim etapie jest moja sprawa i bez problemu odpowiadali mi na wszystkie pytania

Rated 5 out of 5
10 maja 2021

Prawnicy z tego biura windykacyjnego krok po kroku tłumaczyli mi wszystko najlepiej jak tylko się dało, dlatego rozumiałem co się dzieje w danej chwili i jakie działania są wykonywane. Kancelaria Ultimatum wyręczyła mnie w wielu kwestiach i zajęli się dosłownie wszystkim nawet zebrali całą dokumentację w moim imieniu, która była niezbędna do przeprowadzenia całego procesu windykacyjnego. Dużego plusa ma u mnie to biuro i na pewno w przyszłości jeżeli będę potrzebował ponownie tego typu usług to skorzystam z ich pomocy.

Stefan

W Kancelarii Ultimatum perfekcyjnie wywiązują się z powierzonych im zadań bez znaczenia na poziom złożoności sprawy windykacyjnej. Firma nie szuka problemów tylko stara się znaleźć rozwiązania, a o to dokładnie w tym wszystkich chodzi.

Rated 5 out of 5
7 maja 2021

Ekspresowo Kancelaria Ultimatum pomogła mi we wszystkich kwestiach związanych z wyegzekwowaniem długu i wspólnymi siłami wygraliśmy sprawę. Prawnicy z tego biura byli bardzo dobrze zorganizowani i wiedzieli od samego początku co trzeba zrobić żeby działania były na tyle skuteczne żeby uzyskać to o co walczymy. Cała kwota wróciła na moje konto w przeciągu miesiąca, więc jestem mega zadowolona z wyboru firmy windykacyjnej, którą śmiało mogę polecić.

Regina

W Kancelarii Ultimatum nigdy nie pobierają zaliczek, opłat wstępnych czy też innych należności za zajęcie się sprawą

Rated 5 out of 5
4 maja 2021

Dział windykowania należności obsługiwany przez Kancelarię Ultimatum niezwłocznie po przekazaniu dokumentów związanych z długiem zajął się moją sprawą i jestem pozytywnie zaskoczony jak wszystko zostało sprawnie wykonane. Kancelaria Ultimatum ustaliła personalia dłużnika po czym go namierzyli i finalnie pomogli mi prawnicy z tego biura uporać się z delikwentem. Dług na kwotę 80 000 zł został wyegzekwowany szybciej niż bym mógł się tego spodziewać. Polecam.

Eugeniusz

Kancelaria Ultimatum bez wahania podejmuje się nawet najtrudniejszych spraw windykacyjnych i ma stuprocentową skuteczność w odzyskiwaniu pieniędzy od dłużników

Rated 5 out of 5
2 maja 2021

Świetne, rzeczowe i fachowe podejście do tematu windykacji sprawia, że Kancelaria Ultimatum od dwóch dekad jest liderem na rynku egzekwowania należności. Mają jasne i klarowne zasady współpracy, dlatego zleceniodawca wie czego może się spodziewać i w jakim czasie. Nie ma konieczności wpłacania zadatków ani opłat wstępnych czyli osoba, która się zgłasza do Kancelarii Ultimatum niczym nie ryzykuje, a może dużo zyskać. POLECAM

Wiesława

Kancelaria Ultimatum pomogła mi wyjść z problemów finansowych, dlatego nie byłabym sobą gdybym im nie dała maksymalnie pozytywnej oceny 5/5 gwiazdek ponieważ najzwyczajniej w świecie zasługują na słowa uznania

Rated 5 out of 5
29 kwietnia 2021

Znają się doskonale na prawie windykacyjnym, a to ogrywa ogromne znaczenie przy egzekwowaniu długów. Od samego początku wiedzieli jak zabrać się do tematu i nie marnowali czasu tylko działali od tego samego dnia w którym do nich się zgłosiłam. Mogę ich zdecydowanie rekomendować każdej osobie i jestem pewna, że specjaliści z Kancelarii Ultimatum podołają nawet najbardziej skomplikowanym i problematycznym sprawom. Polecam.

Irmina

Nie mam absolutnie zastrzeżeń co do współpracy z Kancelarią Ultimatum i śmiało mogę ich polecić

Rated 5 out of 5
27 kwietnia 2021

Nie musiałem wpłacać żadnej zaliczki ani opłaty na start, a to dla mnie odgrywało duże znaczenie gdyż jak dłużnik mnie oszukał to zbytnio nie miałem środków finansowych i byłem najzwyczajniej niewypłacalny. Kancelaria Ultimatum zabrała się do pracy zupełnie za darmo i w ciągu miesiąca wywalczyli zwrot należności od zadłużonej osoby. Rozliczenie z tym biurem windykacyjnym odbyło się na zasadzie znikomej prowizji od wygranej sprawy co było śmiesznie małą kwotą. Bardzo jestem zadowolony, że powierzyłem im odzyskanie długu.

Cezary

W moim przypadku sprawa była skomplikowana pod kątem prawnym, ale Kancelaria Ultimatum dała radę i bez najmniejszego problemu poradzili sobie z wyegzekwowaniem długu

Rated 5 out of 5
23 kwietnia 2021

Dług jaki chciałam odzyskać opiewał na kwotę 58000 zł i na początku sama próbowałam nastraszyć dłużnika żeby zwrócił mi pieniądze, ale bez najmniejszego skutku. Gdy zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum zobaczyłam, że panowie mają o wiele większe pojęcie na temat windykacji i przede wszystkim doświadczenie, którego ja nie miałam, dlatego już od pierwszego spotkania wiedziałam, że zgłoszenie się do ich biura było dobrym pomysłem i przeczucie mnie nie myliło ponieważ od momentu kiedy Kancelaria Ultimatum zaczęła pracować nad moją sprawą raptem minął miesiąc, a pieniądze wróciły na moje konto, więc po wszystkim jestem pewna, że kontakt z ich prawnikami był słuszną decyzją. Polecam biuro maksymalnie jak to tylko jest możliwe.

Julita

Trzy sprawy zgłoszone do Kancelarii Ultimatum i trzy sukcesy na ich koncie, więc z której strony by na to nie spojrzeć to trzeba przyznać, że są prawdziwymi ekspertami ds. windykowania należności finansowych

Rated 5 out of 5
21 kwietnia 2021

Zawsze jak zlecam w tym biurze dłużnika żeby ściągnąć od niego pieniądze, które mi się należą jestem pewien, że poradzą sobie z wykonaniem zadania i nigdy się nie myliłem. Mają bardzo zgrany zespół prawników i pracowników terenowych dla których nawet duże zobowiązania finansowe nie stanowią problemu i egzekwują długi w mgnieniu oka. Nie potrzeba im wpłacać zaliczki ani innych opłat tylko zanieść dokumenty i oni już dalej wiedzą co mają robić. Gorąco polecam Kancelarię Ultimatum.

Leon

Znakomicie Kancelaria Ultimatum radzi sobie nawet przy ciężkich sprawach windykacyjnych i zawsze ściąga dług w 100% bez zbędnej zwłoki czasowej realizując powierzone im zadanie maksymalnie profesjonalnie jak to tylko możliwe

Rated 5 out of 5
18 kwietnia 2021

Pracownicy tego biura windykacyjnego już 2 razy pomagali mi uporać się z egzekwowaniem należności finansowych i za każdym razem dokonywali rzeczy niemożliwych. Mają rozmaite patenty na to żeby zmotywować dłużnika do oddania pieniędzy i wychodzi Kancelarii Ultimatum to naprawdę perfekcyjnie, bo zarówno przy pierwszej i drugiej sprawie powiedzieli, że postępowanie może trwać miesiąc, a dług był odzyskany raz w 2 tygodnie, a przy drugiej sprawie ok. 3 tygodni wszystko trwało zanim zobaczyłam zwrot pieniędzy na swoim koncie bankowym.

Donata

Najlepsze biuro windykacyjne w Polsce, które odzyskało dług na kwotę 38 tysięcy złotych w lekko ponad miesiąc co uważam za ogromny sukces i niebywale szybkie działanie ze strony Kancelarii Ultimatum, że tak sprawnie wykonali powierzone im zlecenie

Rated 5 out of 5
14 kwietnia 2021

Szczerze to wątpię czy konkurencyjne firmy windykacyjne zajęły by się moją sprawą w takim ekspresowym tempie jak uczyniła to Kancelaria Ultimatum, która bez zbędnego filozofowania i mądrzenia się zabrała się do działania w dniu dostarczenia im dokumentacji. Wszystko wykonywane było z dnia na dzień bez przestojów, aż dłużnik był zdruzgotany, że nie nadąża listów odbierać z powiadomieniami dotyczącymi ponagleń do zapłaty. Bardzo mi pomogła Kancelaria Ultimatum i chciałem im szczerze za to podziękować.

Edmund

Miła obsługa sprawiła, że korzystanie z usług biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum było przyjemnością w czystej postaci

Rated 5 out of 5
11 kwietnia 2021

Mają dogodne warunki współprac przy których nie trzeba uiszczać opłaty za rozpoczęcie działań z ich strony tylko rozliczenie jest na samym końcu i wygląda tak, że jak wygrają sprawę to pobierają parę procent od wygranej, a jak nie dojdzie do pozytywnego zakończenia to wtedy Kancelaria Ultimatum nie pobiera złamanego grosza, więc jest to sprawiedliwy i zarazem uczciwy układ dla zleceniodawcy. Dodatkowo można liczyć przez cały okres współpracy na rzetelną i miłą obsługę w ich biurze co na pewno na plus wpływa przy tego typu usługach. Pozdrawiam.

Teodora

Pieniądze zostały sprawnie i szybko wyegzekwowane od dłużnika - mają w Kancelarii Ultimatum profesjonalne podejście do wszystkich klientów, co utwierdza w przekonaniu, że wybór tej firmy windykacyjnej jest słuszną decyzją

Rated 5 out of 5
7 kwietnia 2021

Usługi windykacyjne są wykonywane na najwyższym poziomie o czym mogłem się osobiście przekonać podczas sprawy którą zleciłem Kancelarii Ultimatum. Dali pokaz swoich możliwości w pozytywnym znaczeniu tego słowa i pokazali dłużnikowi gdzie gdzie jego miejsce. Sprawa wygrana i tym samym odzyskałem z pomocą tej firmy windykacyjnej 28500 złotych co uważam za ogromny sukces w całym przedsięwzięciu. Polecam.

Julian

Pracownicy w Kancelarii Ultimatum są bardzo pomocni już od pierwszych chwil poznania się i służą fachowymi radami, dlatego też zdecydowanie należy im się pozytywna rekomendacja

Rated 5 out of 5
4 kwietnia 2021

Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń jeśli chodzi o egzekwowanie należności przez Kancelarię Ultimatum i uważam, że wykonali powierzone im zadanie najlepiej jak to tylko się dało. Pokazali klasę i zademonstrowali pokaz swoich możliwości, dlatego też dłużnik zmiękł już na samym początku i po 3-4 tygodniach zwrócił pieniądze. Należą się gromkie brawa dla Kancelarii Ultimatum za wszystko co dla mnie zrobili.

Kornelia

Obsługują klientów z całego kraju i przyjmują sprawy, które dotyczą małych kwoty jak i tych dużych, dlatego każdy kto ma problem ze ściągnięciem pieniędzy od dłużnika może się do nich udać, a Kancelaria Ultimatum zweryfikuje bezpłatnie sprawę, więc nie ma się nic do stracenia, a do zyskania jest naprawdę wiele

Rated 5 out of 5
2 kwietnia 2021

Zyskałem sporo czasu zlecając Kancelarii Ultimatum 4 sprawy windykacyjne no i oprócz czasu też zaoszczędziłem ogrom nerwowych sytuacji, które nie są obce przy ściąganiu długów. Kancelaria Ultimatum za mnie wszystkim się zajęła tzn. zweryfikowali stan majątkowy dłużnika, wysyłali do niego zawiadomienia dotyczące zapłaty zobowiązań i reprezentowali mnie w sądzie, więc gdyby nie oni na pewno nie byłoby tak kolorowo, a tak pieniądze mam odzyskane i nie musiałem nigdzie ganiać za dłużnikiem. Jestem w 100% zadowolony z wyboru firmy windykacyjnej.

Ludwik

Problem jaki miałam z dłużnikiem został rozwiązany przez Kancelarię Ultimatum ekspresowo

Rated 5 out of 5
31 stycznia 2021

Kancelaria Ultimatum jest bardzo rzetelna i wszystko załatwili szybko na czym mi najbardziej zależało ponieważ po tym jak zostałam potraktowana przez osobę która była mi winna pieniądze było u mnie krucho z kasą. Dobrze, że Kancelaria Ultimatum nie wymaga uiszczania opłaty wstępnej bo nie miałam najzwyczajniej wolnych środków. Zgłosiłam się do nich 8-ego stycznia i poprosiłam o pomoc przy ściągnięciu długu po czym 11-ego stycznia wysłałam im wszystkie dokumenty i niespełna 2 tygodnie później dowiedziałam się, że dłużnik chce zwrócić to co mi się należało, więc Kancelaria Ultimatum spisała się tak dobrze, że aż ciężko mi ubrać w słowa to jak bardzo jestem im wdzięczna. Polecam to biuro windykacyjne.

Eleonora

Kancelaria Ultimatum spisała się na medal i moje pieniądze z powrotem są już na moim rachunku bankowym mimo tego, że nie minęło dużo czasu odkąd powierzyłem im ściągnięcie długu

Rated 4 out of 5
26 stycznia 2021

Jak mam być szery to nigdy nie sądziłam, że moja sprawa tak szybko się rozwiąże, ale z Kancelarią Ultimatum rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Bardzo sprawnie poradzili sobie ze ściągnięciem należności i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Szybko zweryfikowali sprawę, zabrali się do pracy i nie kazali na siebie długo czekać ponieważ cała kwota długu została zwrócona na moje konto w kilka tygodni czyli sukces w czystej postaci. Dziękuję za wszystko Kancelario Ultimatum.

Zadowolony Piotr z Kielc

Z Kancelarią Ultimatum można zdziałać cuda. Zleciłam im odzyskaniu długu i w dniu kiedy zgłosiłam się do nich miałam klarowną sytuacje a także przedstawione możliwości działania

Rated 5 out of 5
23 stycznia 2021

Już od samego początku współpracy zauważyłam, że posiadają ogromna wiedze co pozytywnie przełożyło się na dalszy tok zdarzeń. Wiedzieli doskonale jak zabrać się do tematu egzekwowania długu dzięki czemu nie musiałam długo czekać na rezultaty. W ciągu 25 dni udało się Kancelarii Ultimatum załatwić sprawę bez wnoszenia jej na drogę sądową czyli obyło się bez zgrzytów i długiego procesu a to jest najlepszy dowód na to, że warto skorzystać oferowanych usług w tej firmie pomagającej w egzekwowaniu długów.

Alana

Sprawa została załatwiona pomyślnie przez Kancelarię Ultimatum. Co do złotówki cała należność została wyegzekwowana za co bardzo dziękuję i szczerze rekomenduję usługi świadczone przez ową firmę windykacyjną.

Rated 5 out of 5
18 stycznia 2021

Pod każdym względem jest to profesjonalna kancelaria windykacyjna, która potrafi bardzo szybko ściągnąć należność od dłużnika. Zgłosiłam się do nich 4-ego stycznia i 26-ego stycznia tego samego miesiąca dowiedziałam się, że dłużnik poszedł na współpracę – zobaczyłam na konto, a tam co do złotówki zostało zwrócone, a to wszystko dzięki działaniom Kancelarii Ultimatum. Prawnicy z tego biura dali z siebie wszystko i bez najmniejszego problemu poradzili sobie z dłużnikiem.

Sawin

Odzyskanie długu było bardzo sprawnie załatwione - szybko, bez potrzeby uiszczania opłaty wstępnej i był cały czas doskonały kontakt z pracownikami pracującymi w tym biurze. Kancelaria Ultimatum spisała się doskonale i jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Rated 5 out of 5
17 stycznia 2021

Wszystko zostało mi przedstawione i wyjaśnione w sposób bardzo zrozumiały, dlatego zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum ponieważ są zawodowcami w swym fachu. Poradzili sobie z odzyskaniem moich pieniędzy w miesiąc czasu przy czym dłużnik ukrywał się i namierzenie jego zajęło dobre 2 tygodnie, więc można powiedzieć, że Kancelaria Ultimatum po zlokalizowaniu zadłużonej osoby potrzebowała 2 tygodnie żeby zmotywować dłużnika do oddania moich pieniędzy. WIELKI POZYTYCH DLA TEGO BIURA WINDYKACYJNEGO SIĘ NALEŻY !!!

Benon

Kancelaria Ultimatum wykonała kawał dobrej roboty i odzyskała 80 tysięcy złotych dla naszej firmy za co dziękujemy

Rated 5 out of 5
14 stycznia 2021

Pod koniec 2020 roku udało mi się wygrać sprawę windykacyjną dzięki działaniom Kancelarii Ultimatum. Całe postępowanie ciągnęło się latami, ale nawiązaliśmy w październiku ubiegłego roku współpracę z tym biurem windykacyjnym i nie minęło nawet pełnych 3 miesięcy, a dług został rozliczony, więc spisała się Kancelaria Ultimatum na medal. Wiedzieli jak zabrać się do tematu egzekwowania należności i po efektach ich działań można zauważyć, że perfekcyjnie poradzili sobie ze sprawą.

Hurtownia spożywcza z Krakowa

Polecam Kancelarię Ultimatum najbardziej jak umiem i oceniam ich pracę na 5/5 gwiazdek za to, że zaangażowali się i chcieli mi pomóc mimo tego, że dług nie był łatwy do odzyskania przez kombinatorstwo zadłużonej osoby

Rated 5 out of 5
9 stycznia 2021

Jeśli chcecie znać moje zdanie to według mnie Kancelaria Ultimatum jest najdokładniejszą i najskuteczniejszą firmą windykacyjną jeśli chodzi o sprawy związane z egzekwowaniem długów. Potrafią sobie poradzić ze ściągnięciem zarówno małych jak i dużych należności finansowych. Mają szeroki wachlarz możliwości i nie stronią od pomocy osobom poszkodowanym. Nie obiecują jak inne firmy tylko namacalnie działają dając swoim zleceniodawcom szybki rezultat działań. Śmiem twierdzić, że jest to najlepsze biuro windykacyjne w Polsce i wątpię żeby jakaś firma była bardziej zaradna nić Kancelaria Ultimatum.

Sonia z Pruszkowa

Bardzo porządna kancelaria windykacyjna w której pracują tylko i wyłącznie profesjonaliści mający rzetelnie podejście do klientów powierzających sprawy związane z egzekwowaniem długów

Rated 5 out of 5
8 stycznia 2021

Pewne jest to, że KANCELARIA ULTIMATUM jest najlepszym biurem windykacyjnym w całym kraju. Podejmują się zarówno prostych spraw gdzie w grę wchodzą małe sumy, ale także nie stronią od poważnych postępowań windykacyjnych. Mają wykwalifikowanych pracowników i przede wszystkim doświadczonych prawników dzięki czemu dla nich nie ma długu którego by nie byli w stanie odzyskać. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam Kancelarię Ultimatum za to, że bez marnowania czasu pomogli mi odzyskać moje pieniądze co udało się bardzo szybki i sprawnie wykonać.

Gniewomir

Droga Kancelario Ultimatum muszę oznajmić wszem i wobec, że uratowaliście mnie od bankructwa za co bardzo Wam dziękuję

Rated 4 out of 5
5 stycznia 2021

Muszę powiedzieć, że powierzając sprawę w ręce tej firmy windykacyjnej ma się pewność rozwiązania problemu najlepiej jak to możliwe w stosunkowo szybkim czasie. Nie ma dla nich problemu którego by nie rozwiązali. W moim przypadku dług na kwotę 14500 złotych zostać odzyskany w przeciągu 3 może 4 tygodni, więc szybko i przede wszystkim bezproblemowo bo wiedzieli prawnicy w tej firmie jak zabrać się do sprawy co im wyszło naprawdę doskonale.

Waleria

Kancelaria Ultimatum spisała się super i sprawa została załatwiona w ekspresowym tempie mimo tego, że dłużnik ukrywał się za granicą kraju

Rated 5 out of 5
3 stycznia 2021

Korzystałem z pomocy Kancelarii Ultimatum i bardzo polecam. Prawnicy w tym biurze windykacyjnym działają szybko i sprawnie co przekłada się na namacalny postęp w działaniach mających na celu odzyskanie pieniędzy. Ogromnym atutem jest to, że od wszystkiego mnie odciążyli i zebrali całą dokumentacje samodzielnie, potem namierzyli dłużnika po czym sprawdzili jego majątek – okazało się, że wcale nie jest biedny tylko chciał mnie oszukać nie oddając pieniędzy, ale Kancelaria Ultimatum szybko naprostowała cwaniaka.

Bogdan

Profesjonalne podejście do klientów i wiele lat doświadczenia sprawiają, że Kancelaria Ultimatum nie ma długu którego by nie ściągnęła

Rated 5 out of 5
30 grudnia 2020

Wachlarz możliwości jakie niesie ze sobą współpraca z Kancelarią Ultimatum nie zna końca i pomagają dosłownie we wszystkim co jest związane z windykowaniem należności począwszy od odnalezieniem ukrywającego się dłużnika poprzez zbieraniem tzw. kompletacją dokumentów skończywszy na pomocy prawnej i reprezentacji w sądzie czy też urzędach. Osobiście miałam okazję 2 długi zlecić do odzyskania panom reprezentującym biuro KANCELARIA ULTIMATUM i poradzili sobie zarówno z pierwszym jak i drugim zadłużeniem perfekcyjnie gdyż błyskawicznie odzyskali 100% długu wraz z odsetkami. POLECAM

Patrycja z Pruszkowa

Nasza firma współpracuje z Kancelarią Ultimatum od wielu lat i chwalimy sobie ich efekty z działań windykacynych

Rated 5 out of 5
28 grudnia 2020

Przez kilka lat od kiedy współpracujemy z biurem Kancelaria Ultimatum zostało z pozytywnym skutkiem postawionych do pionu kilkaset kontrahentów, którzy nie płacili za produkty i dostawę lub tacy, którzy mieli w nosie termin płatności o uiszczali opłaty za faktury kiedy mieli na to ochotę. Od kiedy Kancelaria Ultimatum zajmuje się windykacją należności w naszej firmie nie mamy ani jednej nierozliczonej faktury, więc lepiej wybrać biura windykacyjnego nie mogliśmy – mamy pewność, że są rzetelni, skuteczni w działaniach i do tego mają własne zaplecze prawne.

Hurtownia poligraficzna

Bardzo dobry kontakt z pracownikami Kancelarii Ultimatum sprawił, że cały czas wiedziałem co dzieje się ze sprawką którą dla mnie prowadzą

Rated 5 out of 5
25 grudnia 2020

Panowie reprezentujący Kancelarię Ultimatum wiedzą doskonale co i jak zrobić żeby dług był maksymalnie szybko odzyskany oraz żeby ich zleceniodawcy byli non-stop poinformowani o przebiegu zdarzeń i czynności z nimi związanych. U mnie było tak, że dostawałem regularnie raporty z ich poczynań, a jak sam chciałem o coś podpytać do służyli pomocą przez cały tydzień i mogłem do nich dzwonić czy też pisać maile aby uzyskać satysfakcjonującą mnie odpowiedź na pytanie które mnie nurtowało. Zdecydowanie polecam kancelarię i gdy zajdzie takowa potrzeba to bez chwili namysłu ponownie skorzystam z ich pomocy.

Jarek z Olsztyna

Kancelaria Ultimatum opinie posiada pozytywne i nie wzięły się one z nieba tylko z ciężkiej i sumiennie wykonywanej pracy o czym mogłam się sama przekonać

Rated 5 out of 5
4 grudnia 2020

Panowie z tego biura windykacyjnego odwalili kawał dobrej roboty ponieważ na własną rękę nie udało mi się wyciągnąć od dłużnika totalnie nic, inne firmy windykacyjne rozkładały ręce, a Kancelaria Ultimatum jako jedyna wykazała chęć pomocy i zajęła się sprawą. Dług nie była ani mały ani duży po dwadzieścia tysięcy złotych można dwojako odebrać jeśli chodzi o to czy to mało czy dużo, ale dla Kancelarii Ultimatum nie odgrywało to najmniejszego znaczenia – od pierwszego dnia kiedy do nich zgłosiłam się zaczęli działać i udało się. Całą kwotę udało się wyegzekwować, dlatego mam opinię o Kancelarii Ultimatum mam jak najbardziej pozytywną i będę ich polecać.

Anetta z Sopotu

Dziękuję Wam za odzyskanie moich pieniędzy. Jesteście najlepsi!

Rated 4 out of 5
2 grudnia 2020

Zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum ponieważ mój pracodawca nie wypłacał mi wynagrodzenia i na sam koniec po kilku miesiącach procederu zwolnił mnie co było równoznaczne z tym, że zaległe wynagrodzenie stało się w rzeczy samej w najczystszej postaci długiem, który trzeba było odzyskać, ale nie chciałam mieć z tym człowiekiem nic do czynienia. Kancelaria Ultimatum zajęła się wszystkim tak, że nawet reprezentowali moją osobę i nie musiałam widzieć się z byłym szefem tylko panowie z Ultimatum korespondowali bezpośrednio z nim. Efekt działań taki, że 5 września zgłosiłam się do tej firmy windykacyjnej, a 15-ego dnia tego samego miesiąca dostałam całą kwotę zadłużenia na konto – lepiej i szybciej nie dało się tego załatwić.

Alina

Kancelaria Ultimatum ma bardzo miłe i indywidualne podejście do klienta

Rated 5 out of 5
20 października 2020

Z usług biura Kancelaria Ultimatum korzystałam już parę razy i nigdy nie miałam im nic negatywnego do zarzucenia wręcz przeciwnie gdyż mam wyłącznie pozytywne wrażenia jeśli chodzi o współpracę z nimi. Kompetencje osób które tam pracują są na bardzo wysokim poziomie. Wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie w trakcie prowadzonego postępowania wpłynęły pozytywnie na odbiór Kancelarii Ultimatum. Polecam

Martyna

Zdecydowanie mogę polecić usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum

Rated 4 out of 5
18 października 2020

Firma windykacyjna na wysokim poziomie.Świetnie reprezentują swojego klienta zarówno na drodze przed sądowej jak i w sądzie. Podejście indywidualne,rzetelnie przykładają się do swojej pracy.Zdecydowanie rekomenduję ich metodykę działań windykacyjnych. Pozdrawiam serdecznie.

Adrianna z Bełchatowa

Jeśli o mnie chodzi to Kancelaria Ultimatum pomogła mi niejednokrotnie za co jestem im bardzo wdzięczna

Rated 5 out of 5
17 października 2020

Zespół złożony z samych profesjonalistów ściągających należności od dłużników. Odznaczają się pokaźnym doświadczeniem, które jest bardzo ważne w tym fachu. Kancelaria Ultimatum pomaga wyjść nawet z beznadziejnej sytuacji. Prawnicy reprezentujący to biuro mają ogromną wiedzę i tym samym widać z ich strony chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Mają atrakcyjne warunki i można liczyć na stały kontakt z działem windykacji należności.

Luiza

Osoby które pracują w Kancelarii Ultimatum to profesjonaliści pod każdym względem i można to dostrzec na każdym etapie postępowania windykacyjnego

Rated 5 out of 5
15 października 2020

Kancelaria Ultimatum to bardzo rzetelna i profesjonalna kancelaria windykacyjna z indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Polecam z całego serca – można liczyć na pełne zrozumienie, fachową obsługę oraz najwyższa jakość świadczonych usług.

Zadowolona klientka

Prawnicy z tego biura windykacyjnego poprowadzili już kilka moich spraw z sukcesem odzyskując 100% długu

Rated 5 out of 5
12 października 2020

Z całego serca dziękuję wszystkim osobom z Kancelarii Ultimatum, które zajmowały się moją sprawą za pomoc i wzorową opiekę prawną. Zawsze wszystko miałam profesjonalnie wytłumaczone. Widać, że pracują tam faktycznie osoby, które wiedzą co w prawie piszczy dzięki czemu potrafią pomóc w nawet problematycznych kwestiach.

Amelia

Polecam Kancelarię Ultimatum z czystym sumieniem. Rzetelna i profesjonalna pomoc windykacyjna dla osób indywidualnych i firm.

Rated 5 out of 5
9 października 2020

Już po pierwszym kontakcie z Kancelarią Ultimatum można zauważyć bardzo profesjonalne i fachowe podejście, a duże zaangażowanie w sprawę to zdecydowany atut tego biura. W porównaniu do innych firm nie trzeba płacić z góry za zajęcie się sprawą co jest dla mnie jak i wielu innych osób bardzo wygodnym rozwiązaniem i pozwala poczuć się bezpiecznie. POLECAM

Maryla Warszawa

Sprawa odzyskania długu przeprowadzona bardzo sprawnie przez dział ds. windykowania należności, który zajmował się w Kancelarii Ultimatum egzekwowaniem nieopłaconych faktur od naszych kontrahentów

Rated 5 out of 5
7 października 2020

Współpracujemy już od dłuższego czasu z tym biurem windykacyjnym na bardzo korzystnych warunkach dla obu stron. Za każdym razem egzekwując dla nas 100% należności od firm z którymi współpracujemy i nie opłacają na czas faktura za towar lub dostawę. Na pewno będziemy kontynuować współpracę z Kancelarią Ultimatum ponieważ są najlepsi.

Daria

Jak ktoś chce szybko i skutecznie odzyskać swoje pieniądze to nie ma na co czekać tylko powinno się jak najszybciej skontaktować z Kancelarią Ultimatum

Rated 4 out of 5
4 października 2020

Od samego początku byłam dokładnie informowana o prowadzonych przez Kancelarię Ultimatum działaniach. Brak opłaty początkowej z pewnością zdecydował o nawiązaniu współpracy i podpisaniu umowy, a dalsze prowadzone przez nich działania tylko potwierdziły, że była to najlepsza decyzja. Są bardzo skuteczni i można to dostrzec na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego. U mnie odzyskali 14 000 zł w bardzo krótkim czasie.

Patrycja

Moja osobista opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna

Rated 5 out of 5
25 sierpnia 2020

Nie wzięli zaliczki, a od razu zajęli się weryfikacją sprawy. Na drugi dzień rozpoczęli zbieranie dokumentów i potem już pozostało tylko czekać – niespełna 2 tygodnie od zgłoszenia się do nich wysłali bardzo dużo ponagleń do zapłaty dłużnikowi i pomogło, bo sam się zgłosił i poprosił o numer konta w celu spłaty zadłużenia. Polecam Kancelarię Ultimatum.

Leon

Pobierają bardzo mały procent prowizji od wygranej - jeżeli nie odzyskają długu nic nie trzeba płacić

Rated 5 out of 5
24 sierpnia 2020

Firma windykacyjna z uczciwym podejściem do wykonywanych usług. Pomogli mi odzyskać 20 000 zł bez zbędnej zwłoki czasowej co uważam za bardzo duży sukces ponieważ mi przez rok nie udało się wyegzekwować od dłużnika złotówki. POLECAM

Arkadiusz

Bardzo dobry kontakt z biurem Kancelaria Ultimatum sprawił, że na każdym etapie postępowania wiedziałem dokładnie co się dzieje w kwestii działań związanych z odzyskaniem moich pieniędzy

Rated 5 out of 5
23 sierpnia 2020

Można kontaktować się z Kancelarią Ultimatum praktycznie przez cały tydzień i nie trzeba chodzić do biura tylko są też inne możliwości dowiedzenia się o szczegóły postępu sprawy. Bez problemu można do nich dzwonić – szczegółowo wszystko wyjaśnią bez konieczności wychodzenia z domu lub też możemy skorzystać z kontaktu drogą elektroniczną np. poprzez e-mail lub formularz kontaktowy. Jestem zadowolony z współpracy pod każdym względem.

Rafał

Od kiedy nawiązałem współpracę z Kancelarią Ultimatum w końcu zacząłem przysypiać całą noc bez obaw o finanse - bardzo mi pomogli

Rated 5 out of 5
22 sierpnia 2020

Mimo tego, że windykacja jest trudną i poważną branżą to mogłem liczyć na uprzejmość ze strony zawsze uśmiechniętych i bardzo miłych pracowników biura Kancelaria Ultimatum. Zaufałem im już od pierwszego spotkania i na dobre mi to wyszło, bo odzyskali całą kwotę zadłużenia.

Karol

Polecam firmę Kancelaria Ultimatum ponieważ mają doświadczenie, zespół profesjonalnych prawników i przede wszystkim dlatego, że są najskuteczniejsi w całej branży windykacyjnej

Rated 5 out of 5
21 sierpnia 2020

Specjaliści do spraw windykacji z Kancelarii Ultimatum pomogli mi przy dwóch sprawach za co bardzo dziękuję. Zarówno pierwsza jak i druga sprawa nie wymagała mojego uczestnictwa na na sali sądowej tylko pracownicy z Ultimatum mnie reprezentowali. Pozytywnie jestem zaskoczony jak przy jednej i drugiej sprawie wszystko bezproblemowo udało się załatwić.

Lech

Mam szczęście, że trafiłem na Kancelarię Ultimatum i szczerze mogę ich biuro polecić

Rated 5 out of 5
20 sierpnia 2020

Współpracowałem z firmą Ultimatum 3-krotnie i za każdym razem było wszystko dopięte na ostatni guzik. Panowie z Kancelarii Ultimatum byli zawsze o krok przed dłużnikiem co pomogło przyspieszyć działania mające na celu odzyskanie moich należności finansowych. Polecam Ultimatum i dziękuję za pomoc przy jednej, drugiej jak i trzeciej sprawie windykacyjnej.

Marcin

Świetnie zorganizowane biuro windykacyjne, a to znaczący aspekt przy odzyskiwaniu długów

Rated 5 out of 5
19 sierpnia 2020

Pomogli w naszej firmie nie raz i nie dwa gdyż współpracujemy z Kancelarią Ultimatum od 2014 roku. Pilnują w firmie żeby kontrahenci nie mieli zaległości a u nas żeby nie było nierozliczonych faktur. Radzą sobie znakomicie i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie jeszcze trwała przez długie lata. Pozdrawiam

Edmund

Nic nie kasują za analizę sprawy - całkowicie za darmo świadczą pomoc osobom w potrzebie i rozliczenie odbywa się tylko jeśli uda się wygrać sprawę

Rated 5 out of 5
18 sierpnia 2020

Weryfikacja długu i osoby będącej dłużnikiem jest całkowicie bezpłatna w Kancelarii Ultimatum. U mnie nie wzięli nawet złotówki za sprawdzenie i przeanalizowanie całej sprawy. Opłaca się ich usługi tylko jak ściągną pieniądze z dłużnika zarówno na drodze przedsądowej jak i przy postępowaniu windykacyjnym w sądzie. Wybór tego biura okazał się strzałem w 10-tkę i lepiej trafić nie mogłem.

Artur

Firma która jest w stanie ściągnąć każdy dług bez znaczenia czy jest zobowiązanie na 5000 zł czy 5 milionów to zawsze poradzi sobie z dłużnikiem w mgnieniu oka

Rated 5 out of 5
17 sierpnia 2020

Sytuacja z moim dłużnikiem wyprostowała się od kiedy zgłosiłem sprawę Kancelarii Ultimatum. Ode mnie nie odbierała zadłużona osoba telefonu, nie odpisywała na maile już nie wspominając o bezpośrednim kontakcie i poniekąd byłem pogodzony ze stratą pieniędzy, ale od kiedy Ultimatum wkroczyło do gry sprawy naprawy rozpędu i po dwóch tygodniach dłużnik poprosił o numer konta bo sam stwierdził, że nie uda się jemu wygrać walki z takim renomowanym biurem windykacyjnym. Polecam i pozdrawiam.

Maciej

Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych nie tylko w Warszawie, ale i na terenie całego kraju inne firmy windykacyjne chowają się przy Ultimatum

Rated 5 out of 5
16 sierpnia 2020

Korzystałem z pomocy wielu firm windykacyjnych, ale tyko Kancelaria Ultimatum zdała egzamin i to pod każdym względem. Jest z nimi bardzo dobry kontakt, mają własnych prawników, liczny zespół windykatorów i przede wszystkim ich pracownicy są maksymalnie skuteczni. Gdybym miał komuś polecić firmę odzyskującą pieniądze od dłużników na pewno wskazałbym Kancelarię Ultimatum.

Sylwester

Współpracowałem z Kancelarią Ultimatum parę razy i mogę powiedzieć, że szybkie rozwiązanie problemów nawet takich problematycznych to dla Kancelarii Ultimatum standard i chleb powszedni

Rated 5 out of 5
2 lipca 2020

Miałem okazję korzystać z usług kancelarii już kilka razy i śmiało mogę ich polecić. Raz odzyskali dla mnie duży dług od firmy na ponda 100 tys. zł i wtedy nabrałem do nich zaufania i później odzyskali dla mnie kilka należności na większe kwoty, więc wiem jak działają i wiem, że są za każdym razem bardzo zaangażowani w sfinalizowanie sprawy z pozytywnym finałem. Pozdrawiam

Oskar

Kancelaria Ultimatum może pochwalić się dużą skutecznością przy windykowaniu należności nawet w beznadziejnych przypadkach stąd bez chwili namysłu POLECAM USŁUGI KANCELARII ULTIMATUM

Rated 4 out of 5
29 czerwca 2020

Jestem zadowolona z usług jakie świadczyła dla mnie Kancelaria Ultimatum ponieważ nie pobrali zaliczki ode mnie, wszystko bardzo szybko załatwili i do tego kontakt był rewelacyjny.Trzeba podkreślić fakt, iż KANCELARIA ULTIMATUM przyjmuje zlecenia zarówno krajowe jak i zagraniczne co czyni ich godnym partnerem w biznesie jeśli chodzi o finanse nawet na arenie międzynarodowej.

Adelajda

Kancelaria Ultimatum to świetna firma i trzeba przyznać, że mają bardzo dobre podejście do klienta - wszystko tłumaczą i omawiają, aby osoba zlecająca sprawę windykacyjną do Kancelarii Ultimatum wiedziała na jakim etapie jest postepowanie

Rated 5 out of 5
27 czerwca 2020

Miałam przyjemność korzystać z usług Kancelarii Ultimatum wielokrotnie i za każdym razem czułam, że powierzyłam sprawę odpowiednim ludziom. Kancelaria Ultimatum zajmowała się dosłownie wszystkim a ja tylko czekałam na finał sprawy. Niesamowity zespół fachowców dla których żaden dług nie jest nie do ściągnięcia. Oceniam na 5 gwiazdek 🙂

Eryka

Specjaliści ds. windykacji z Kancelarii Ultimatum działają naprawdę fachowo co widać po efektach ich działań

Rated 5 out of 5
25 czerwca 2020

Wykaraskałam się z problemów tylko i wyłącznie dzięki pomocy ze strony firmy KANCELARIA ULTIMATUM i mogę polecić z całego serca ich usługi ponieważ świadczone są na niesamowicie wysokim poziomie i do tego osoby z którymi współpracowałam w Kancelarii Ultimatum byli bardzo obeznani w temacie windykowania należności co pozwoliło prowadzić sprawę związaną z odzyskaniem długu bez zbędnych przestojów czasowych.

Dominika

Wszystko poszło pozytywnie z odzyskaniem długu

Rated 5 out of 5
30 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum jest bardzo dobrą firmą, pomagającą odzyskać należne pieniądze od dłużnika w naszej firmie.

Firma wulkanizacyjna

Szybko odzyskują długi

Rated 5 out of 5
29 czerwca 2019

Szczerze mówiąc moje zdanie o kancelarii Ultimatum to takie, że jest to bardzo rzetelna firma, jestem niezmiernie wdzięczna za odzyskanie pieniędzy.

Maryna

I gave them two issues and two won, i.e. one without a court, while in the second case they represented me in court with a positive effect

Rated 5 out of 5
29 czerwca 2019

Employees in Ultimatum are their greatest asset because they represent a really high level of service provision, which is evident from the number of won cases.

Jack

The Ultimatum law office managed to quickly and easily enforce the debtor's obligations that someone had to give away, and evaded it

Rated 5 out of 5
28 czerwca 2019

An experienced attorney at the Ultimatum Office will certainly help anybody to solve the problem of both the larger and the smaller ones without any advance payment. They quickly send letters also an additional plus.

Grace

Odzyskali ponad 10 000 zł

Rated 5 out of 5
28 czerwca 2019

Nasz klient nie zapłacił nam faktury na dość dużą sumę, ale dzięki kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać dużą kwotę za co dziękujemy całą firmą za to co dla nas zrobili w Ultimatum.

Aquapleser

After seeing what they did to me with the debtor and how quickly they regained their debt, I can almost guarantee satisfaction with their services

Rated 5 out of 5
27 czerwca 2019

They explained to me what are the options to enforce the debt and explain what I got in response from the debtor, so comprehensive service as to the smallest details.

Jennifer

Kancelaria Ultimatum opinie ode mnie ma jak najbardziej pozytywną

Rated 4 out of 5
27 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum to specjaliści z doświadczeniem. Udało się im uzyskać moje utracone pieniądze od klienta. Bardzo polecam to biuro windykacyjne.

Sandra

Pomogli mi w nietypowej sytuacji z pozytywnym finałem

Rated 5 out of 5
26 czerwca 2019

Polecam biuro windykacyjne Ultimatum ponieważ naprawdę mają osoby tam pracujące doświadczenie w odzyskiwaniu pieniędzy od klientów. Pomogli mi w nietypowej sytuacji i działali bardzo dyskretnie za co ogromny plus dla nich.

Florian

I used and I must say that gentlemen know each other on the job as hardly anyone in the country and I appreciate them for that. Thank you!

Rated 5 out of 5
26 czerwca 2019

Our company has used the services of Ultimatum many times and each time the debt was recovered on time with interest.

Louisa

Odzyskałam utracone pieniądze od kontrahenta

Rated 5 out of 5
25 czerwca 2019

Polecam tych specjalistów windykacyjnych z kancelarii Ultimatum gdyż tylko dzięki ich pomocy odzyskałam utracone pieniądze od kontrahenta.

Felicja

Polecam za dyskrecję i profesjonalizm

Rated 5 out of 5
25 czerwca 2019

Dzięki tym specjalistom od odzyskiwania długów nie straciłam dużej kwoty pieniędzy. Bardzo profesjonalnie działa ta firma windykacyjna. Polecam za dyskrecję i profesjonalizm.

Irmina

Ultimatum Law Firm is a very honest company serving clients all over the country

Rated 5 out of 5
25 czerwca 2019

A huge plus for employees of Ultimatum for knowing the current law of debt collection, which can be seen after the number of won cases. Recommend.

Lucas

Kancelaria Ultimatum odzyskuje pieniądze nie naruszając godności dłużnika

Rated 5 out of 5
24 czerwca 2019

Bardzo szybko w kancelarii Ultimatum pieniądze (długi) odzyskują nie naruszając godności dłużnika, co jest też ważne.

Anna

Są maksymalnie skuteczni w działaniach windykacyjnych

Rated 5 out of 5
24 czerwca 2019

Niezwykle dobra i rzetelna firma, bardzo miła obsługa jest w Kancelarii Ultimatum i są maksymalnie skuteczni w działaniach.

Jonatan

Pozytywna opinia

Rated 5 out of 5
24 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum to firma konkret, szybko i fachowo, a co ważniejsze skutecznie odzyskują długi, polecam to biuro windykacyjne.

Sławomira

Radzą sobie bardzo dobrze z długami za zaległe faktury

Rated 5 out of 5
24 czerwca 2019

KANCELARIA ULTIMATUM to konkretna biuro windykacyjne – bardzo dobrze zajmują się odzyskaniem pieniędzy za zaległe faktury.

Kaja

Odzyskanie pieniędzy od klienta poszło szybko

Rated 4 out of 5
24 czerwca 2019

Bardzo duży plus dla firmy odzyskującej długi ULTIMATUM za konkretność i rzeczowość, odzyskanie długu od klienta poszło szybko – niecałe 2 miesiące, firmę polecam w 100%.

Eugenia

Profesjonalizm i szybka pomoc na każdym etapie postepowania

Rated 5 out of 5
24 czerwca 2019

Można zaufać specjalistom z kancelarii Ultimatum gdyż mają doświadczenie w odzyskiwaniu pieniędzy. Profesjonalizm i szybka pomoc.

Bohdan

Polecam kancelarię Ultimatum

Rated 5 out of 5
24 czerwca 2019

Firma windykacyjna ULTIMATUM pomogła mi pozbyć się problemu z nieuczciwym klientem.

Ludomira

Odzyskali dług w 4 tygodnie

Rated 5 out of 5
24 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum to 100% profesjonalizmu i zaangażowania w prowadzenie sprawy bez znaczenia na to jak bardzo dłużnik robi pod górkę.

Ildefons

Odzyskane 35 tys. zł

Rated 5 out of 5
24 czerwca 2019

Bardzo mocno dziękuję firmie Kancelaria Ultimatum za zaangażowanie i doprowadzenie sprawy do końca – łącznie od dłużnika odzyskali 35 000 zł.

Hurtownia zoologiczna

Odzyskałam pieniądze, które mi się po należały i bez firmy windykacyjnej Ultimatum nie udało by się to

Rated 5 out of 5
24 czerwca 2019

Po wielu różnych przebojach z dłużnikiem odzyskałam w końcu pieniądze, które mi się po prostu należały, dzięki biurze windykacyjnemu KANCELARIA ULTIMATUM z W-wy.

Roberta

Opinia pozytywna

Rated 5 out of 5
24 czerwca 2019

Podziwiam firmę Kancelaria Ultimatum za niezwykłą swobodę i profesjonalizm w rozmowach z klientem. Skuteczna pomoc na każdym etapie postępowania.

Hiacynt

5 gwiazdek dla kancelarii Ultimatum

Rated 5 out of 5
23 czerwca 2019

KANCELARIA ULTIMATUM opinie ma ode mnie bardzo dobrą i 5 gwiazdek ponieważ pomogła mi odzyskać pieniądze od klienta, który przez rok czasu był mi winien spora kwotę pieniędzy.

Hortensja

Kancelaria Ultimatum to naprawdę konkretne biuro windykacyjne

Rated 5 out of 5
23 czerwca 2019

Firma naprawdę konkretna jeśli chodzi o odzyskiwanie długów – nie maja z tym żadnych problemów.

Sebastian

Potrzebowali 2 miesiące na odzyskanie długu

Rated 5 out of 5
23 czerwca 2019

Pieniądze odzyskane dzięki Kancelarii Ultimatum w niecałe 2 miesiące za co bardzo im dziękuję

Cecylia

Wszystko poszło zgodnie z planem

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Wcześniej dłużnik się ociągał i nie chciał płacić, ale firma Ultimatum jak zajęła się sprawą okazała się bardzo skuteczna w działaniu wręcz niezbędna.

Bogumiła

Bez zastrzeżeń

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Wszystko ok z tą firmą, dług bardzo szybko odzyskany. Pozytyw w 100% 🙂

Grzmisława

Zaoszczędziliśmy 4000 zł

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Udało się im w naszym imieniu odzyskać od dłużnika zwrot kosztów za windykację na ponad 4 tysiące złotych.

Domicela

Jak odzyskiwać długi to tylko z kancelarią Ultimatum

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Osobiście bardzo polecam kancelarię Ultimatum. Ściągnęli w moim imieniu całą kwotę łącznie z odsetkami za instalację wod-kan-gaz od dłużnika.

Eugeniusz

Rekomenduję usługi kancelarii Ultimatum

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Sprawa windykacyjna, którą prowadzili w kancelarii Ultimatum została zakończona sukcesem czyli odzyskaniem pieniędzy w 100% – osobiście po raz kolejny już im zaufałam i jestem bardzo zadowolona.

Teodora

Wielki pozytyw dla kancelarii Ultimatum

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Bardzo dobrym ruchem było skorzystanie z usług profesjonalnej firmy windykacyjnej KANCELARIA ULTIMATUM, która ma świetne wyczucie w skomplikowanych tematach.

Elwira

Jestem zadowolona z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Cała sprawa dotyczyła dużych pieniędzy i ze względu na jej trudność trwała długo i średnio skutecznie, dopiero jak trafiłam z polecenia na biuro windykacyjne KANCELARIA ULTIMATUM sprawy nabrały rozpędu, aż dług został odzyskany. Dziękuję i polecam 🙂

Roberta

Wszystko załatwione na wysokim poziomie

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Działają naprawdę profesjonalnie i dyskretnie. Firma ULTIMATUM zna się na swojej pracy jak nikt inny. Pomogą każdemu kto ma problem z dłużnikiem. POLECAM

Gilbert

KANCELARIA ULTIMATUM

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Już właściwie się pogodziłem z tym, ze straciłem pieniądze, które był mi winien klient, ale kolega mi polecił biuro windykacyjne ULTIMATUM i właśnie ta firma pomogła mi odzyskać cały dług. Dziękuję !!!!

Drogomir

Odzyskali pieniądze za nieopłacone faktury

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Mam hurtownie z produktami zoologicznymi i jak to bywa z niektórymi sklepami, po prostu nie uiszczają opłat za wystawione faktury. Faktury wystawiłam, a pieniędzy nie miałam, wiadomo, ze też je potrzebowałam żeby mieć płynność finansową. Zwróciłam się do Kancelarii Ultimatum i i pomogli odzyskać to co mi się należało.

Przedsiębiorstw handlowe

Kancelaria Ultimatum opinie ode mnie ma na najwyższym poziomie

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

W biurze windykacyjnym KANCELARIA ULTIMATUM jest bardzo profesjonalna obsługa, więc jak najbardziej polecam tą firmę.

Hildegarda

Świetne biuro windykacyjne

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum odzyskała dług w wysokości 38 000 zł w 4 miesiące walcząc na drodze sądowej.

Renata

Polecam to biuro windykacyjne

Rated 5 out of 5
22 czerwca 2019

Kancelaria ULTIMATUM działa bardzo profesjonalnie, a także dyskretnie. Szczerze polecam to biuro windykacyjne.

Otokar

Pionierzy na rynku windykacji

Rated 5 out of 5
21 czerwca 2019

Kancelaria ULTIMATUM to lider na rynku windykacji i przekonał się o tym każdy kto korzystał z ich usług.

Lubomira

Odzyskane 18 000 zł

Rated 5 out of 5
21 czerwca 2019

Naprawdę szkoda czasu i nerwów na nierzetelne firmy windykacyjne – Kancelaria Ultimatum zrobiła to dobrze, szybko i fachowo.

Waleria

Pozytywna rekomendacja

Rated 4 out of 5
21 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum działała dla nas w kolejnej sprawie i kolejny raz z sukcesem zakończone zostało postępowanie.

Dagna

Szybcy w działaniach i efektywni

Rated 5 out of 5
20 czerwca 2019

Polecamy wszystkim firmom kancelarię Ultimatum tym wszystkim, którzy cenią sobie współpracę na jasnych i uczciwych zasadach.

Waleria

POLECAM

Rated 5 out of 5
20 czerwca 2019

Dzięki fachowej i profesjonalnej interwencji przedstawiciela firmy i naszego opiekuna, jego świetnej orientacji w branży windykacyjnej, znajomości realiów rynkowych oraz doskonałego wyczucia tematu sprawę udało się załatwić skutecznie i szybko odzyskaliśmy należności od dłużnika w kwocie 45 000 zł.

Gertruda

Niezwykle szybkie zajęcie się naszą sprawą

Rated 5 out of 5
20 czerwca 2019

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować firmie ULTIMATUM za profesjonalne i bardzo szybkie zajęcie się naszą sprawą z którą borykaliśmy się sami od dawna.

Napoleon

Szybko odzyskiwaliśmy swoje pieniądze

Rated 5 out of 5
19 czerwca 2019

Korzystaliśmy z usług kancelarii Ultimatum już kilkukrotnie. Za każdym razem sprawy zakończyły się pomyślnie i szybko odzyskiwaliśmy swoje pieniądze za niezapłacone faktury.

Olimpia

Zawodowcy

Rated 5 out of 5
19 czerwca 2019

Korzystałam już nie jeden raz z usług kancelarii Ultimatum. Za każdym razem pełen profesjonalizm w realizowaniu powierzonych im zadań.

Konstanta

Polecam biuro windykacyjne ULTIMATUM

Rated 5 out of 5
19 czerwca 2019

Tak jak obiecali w Ultimatum, dokładnie tak zrobili. Dobrze mieć taką sprawdzoną firmę w razie problemów z dłużnikami. Dziękujemy!!!

Iwo

W nieco ponad miesiąc odzyskaliśmy cały dług

Rated 5 out of 5
19 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum znają się na swoim fachu, od razu uruchomili temat i w miesiąc odzyskaliśmy całą należność od dłużnika.

Cezariusz

Ocena bardzo dobra

Rated 5 out of 5
19 czerwca 2019

Sprawa zlecona biurze windykacyjnym Kancelaria Ultimatum przebiegła bardzo sprawnie. POLECAMY TO BIURO W 100% 🙂

Luiza

Bardzo dziękuję za pomoc

Rated 5 out of 5
18 czerwca 2019

Świetni, dyskretni fachowcy pracują w kancelarii Ultimatum. W sam raz do poważnych spraw. Polecam

Mirona

Polecam

Rated 5 out of 5
18 czerwca 2019

Tylko ta firma umiała nam pomoc i odzyskać utracone pieniądze.

Samson

Jestem zadowolony z usług świadczonych przez kancelarię Ultimatum

Rated 5 out of 5
18 czerwca 2019

Działają skutecznie i przykładają się do swojej roboty tak dobrze jak to tylko możliwe.

Franciszek

Polecam firmę ULTIMATUM

Rated 5 out of 5
17 czerwca 2019

Po bezskutecznych próbach samodzielnego ściągnięcia długu firma Kancelaria Ultimatum wzięła ten problem na siebie i zaowocowało to odzyskaniem długu.

Patrycja

Polecam współpracę z firmą KANCELARIA ULTIMATUM

Rated 5 out of 5
17 czerwca 2019

Gdybyśmy dłużej czekali z zaangażowaniem w sprawę firmy windykacyjnej, moglibyśmy mieć ogromne trudności z odzyskaniem jakiejkolwiek części zobowiązań ze strony dłużnika – dobrze, że w porę uświadomiła nas kancelaria Ultimatum i udało się odzyskać pieniądze.

Przybysława

Odzyskała nam kancelaria Ultimatum 12 tys. zł.

Rated 4 out of 5
17 czerwca 2019

Nie spodziewaliśmy się, że w tak skomplikowanej i wielowątkowej sprawie uda się szybko i bez sądu ściągnąć wszystkie należności od dłużnika.

Arabela

Odzyskane 35000 złotych przez kancelarię Ultimatum

Rated 5 out of 5
16 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum odzyskała dla mnie szybko 35 tysięcy złotych za roboty budowlane od nieuczciwego zleceniodawcy, który skutecznie unikał spłaty swoich zobowiązań kilka miesięcy

Hieronim

Pozytywnie wszystko załatwili

Rated 5 out of 5
16 czerwca 2019

Polecam zlecenie odzyskiwania niezapłaconych faktur biurze windykacyjnemu KANCELARIA ULTIMATUM z Warszawy, która obsługuje klientów z całego kraju.

Sawin

Bez zastrzeżeń

Rated 5 out of 5
16 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum są skuteczni i to najważniejsze!!! W końcu dzięki temu biurze windykacyjnemu odzyskałam pieniądze.

Elżbieta

Odzyskane ponad 20 tysięcy za co bardzo dziękuję kancelario Ultimatum

Rated 5 out of 5
16 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum to skuteczna pomoc w odzyskiwaniu należności, pomogli mi odzyskać 22 tys. zł.

Ewa

W końcu znalazła się firma, która mnie szczęśliwiła

Rated 5 out of 5
15 czerwca 2019

Działają szybko i skutecznie. Ja odzyskałam to co chciałam. Bardzo polecam kancelarię Ultimatum!!!

Kamila

Jestem usatysfakcjonowany z przeprowadzonych przez kancelarię ULTIMATUM działań windykacyjnych, co w efekcie pozwoliło odzyskać cały dług

Rated 5 out of 5
15 czerwca 2019

Firmę KANCELARIA ULTIMATUM oceniam jak bardzo uczciwą, stosującą dobre i równie uczciwe praktyki, dzięki którym odzyskuje się pieniądze.

Firma informatyczna

Recenzowana Kancelaria Ultimatum opinie wśród klientów biznesowych ma najbardziej pasujące dla naszej firmy spośród wszystkich kancelarii windykacyjnych

Rated 5 out of 5
15 czerwca 2019

Nie bez powodu Kancelaria Ultimatum opinie ma pisane pryzmatem superlatyw przez jakie widzą firmę odbiorcy z zewnątrz np. nasza firma, której to biuro windykacyjne pomogło w ustaleniu adresu dłużnika. Nie było proste namierzyć firmę, która zalegała z opłatami ponieważ nie byliśmy pierwszą jednostką, którą wysiudali na niezłą „kapustę” myśląc, że upiecze im się w najlepsze. Jenak trochę rozpędzili się za bardzo nie będąc świadomym powagi sytuacji i ogromu pracy jaka musi być włożona, aby dociec kto zawinił i która strona ma rację. Jak Kancelaria Ultimatum już odnalazła właściciela-oszusta, który dowodził a’la firmą to było z górki ponieważ po odnalezieniu osoby zalegającej z opłaceniem faktur. Jak można opisać ową firmę odzyskującą należności finansowe? Na pewno są profesjonalistami, bo w moim przypadku amator by nie poradził sobie z tak poważnym przypadkiem jakiego mogliśmy doświadczyć u nas w biurze – można pokrótce stwierdzić, że kancelaria Ultimatum to najlepszy ekspert finansowy specjalizujący się w branży windykacyjnej.

Tobiasz

Kancelaria Ultimatum zna się lepiej niż najlepiej na ściąganiu długów

Rated 5 out of 5
15 czerwca 2019

Jeśli nie chcecie tracić nerwów na rozmowy z klientem to warto skorzystać z usług firmy, która załatwia to szybko i profesjonalnie w Waszym imieniu.

Dagmara

Teraz jak pieniądze są odzyskane to jestem radosna i uradowana przez cały czas

Rated 5 out of 5
14 czerwca 2019

Jeśli chodzi o takie działania windykacyjne w których pomaga Kancelaria Ultimatum to nie ma w całym kraju lepszej firmy niż Kancelaria Ultimatum.

Gilbert

Uradowana 🙂

Rated 5 out of 5
14 czerwca 2019

Wszystko się udało, szybko firma Kancelaria Ultimatum uratowała moja gotówkę za co bardzo dziękuję.

Aleksandra

Super współpraca z kancelarią Ultimatum

Rated 5 out of 5
14 czerwca 2019

Korzystałem z pomocy tej firmy, by odzyskać pieniądze od nieuczciwego klienta z czystym sumieniem daje im 5 gwiazdek.

Mikołaj

Skuteczna firma windykacyjna

Rated 5 out of 5
13 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum obowiązuje profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie postępowania !!! Skuteczność w 100% !!!

Milena

Jestem wniebowzięty jak zobaczyłem z jaką skutecznością kancelaria ULTIMATUM odzyskuje długi

Rated 5 out of 5
13 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum działają szybko i sprawnie, polecam firmę windykacyjną.

Klaudia

KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE

Rated 5 out of 5
13 czerwca 2019

Działają szybko i profesjonalnie. Można na nich liczyć. Za pierwszym razem odzyskali 21 tys. euro i za drugim razem 34 tys. euro.Polecam

Gryzelda

Po tym jak zobaczyłem pieniądze na koncie wywalczone przez ULTIMATUM jestem cały w skowronkach

Rated 5 out of 5
12 czerwca 2019

Klient nie płacił za faktury, więc postanowiłem zlecić zewnętrznej firmie zajęcie się problemem i kancelaria Ultimatum zrobiła to fenomenalnie!!!

Dariusz

Profesjonalne biuro windykacyjne

Rated 4 out of 5
12 czerwca 2019

Miałem okazję współpracować z firmą Ultimatum przy sprzedaży długów i chwalę sobie za poważne podejście do tematu windykacji i zorganizowane działanie bez znaczenia na wysokość długu.

Julian

Godna polecenia firma windykacyjna

Rated 5 out of 5
12 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum szybko podejmuje działania przynoszące wyniki takie jak się oczekuje.

Arkadiusz

Skuteczne biuro windykacyjne

Rated 5 out of 5
11 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum ma profesjonalne podejście do klienta oraz odznacza ich miła obsługa. Firma wywiązuje się z powierzonych im zadań w 100%.

Honorata

Ucieszyłem się jak Kancelaria Ultimatum odzyskała dług w 2 miesiące bez nerwów i zbędnych przepychane z dłużnikiem

Rated 5 out of 5
11 czerwca 2019

Polecam i to bardzo firmę Kancelaria Ultimatum jeśli chodzi o odzyskiwanie należności.

Michał

Sfinalizowali całe postępowanie windykacyjne w niespełna 3 tygodnie

Rated 5 out of 5
11 czerwca 2019

Dobrze trafiłem, Kancelaria Ultimatum to porządna firma, gdzie stawia przede wszystkim na kontakt z klientem.

Żaklina

Dobra obsługa klienta

Rated 5 out of 5
10 czerwca 2019

Skuteczni w odzyskiwaniu pieniędzy za niezapłacone faktury.

Konstancja

Kancelaria Ultimatum jest skuteczna i przede wszystkim szybka w działaniu

Rated 5 out of 5
10 czerwca 2019

Dzięki Kancelarii Ultimatum szybko odzyskałam zaległe pieniądze.

Diana

Daje im 5 gwiazdek

Rated 5 out of 5
10 czerwca 2019

Napisze o kancelarii Ultimatum krótko, zwięźle i na temat – konkretna firma windykacyjna, która odzyskała dług w bardzo krótkim czasie. Polecam!!!

Jeremiasz

Bardzo solidna firma - odzyskali ponad 23 tysiące złotych

Rated 5 out of 5
9 czerwca 2019

Warto współpracować z Kancelarią Ultimatum. Polecam

Anastazy

Znają się na prawie bardzo dobrze w kancelarii Ultimatum

Rated 5 out of 5
9 czerwca 2019

Pomogli mi poradzić sobie z wieloma klientami, którzy nie płacili za towar i mieli nieopłacone faktury przez dłuższy czas.

Racimir

Kancelaria Ultimatum jest bardzo profesjonalna

Rated 5 out of 5
9 czerwca 2019

Maja doświadczenie w odzyskiwaniu pieniędzy od nieuczciwych klientów.

Miranda

Pełen profesjonalizm i obsługa panuje w kancelarii Ultimatum - klasa sama w sobie, jedyna w swoim rodzaju taka skuteczna firma windykacyjna

Rated 5 out of 5
8 czerwca 2019

Polecam firmę w 100% kancelarię Ultimatum. Świetny kontakt i bardzo szybkie efekty działań.

Jeremiasz

Dwóch dłużników mniej dzięki kancelarii Ultimatum

Rated 5 out of 5
8 czerwca 2019

Zleciłem firmie ULTIMATUM windykację 2 dłużników z kraju tj. z Rzeszowa oraz Szczecina za faktury sprzed ponad roku i w ciągu paru tygodni załatwili sprawę i ściągnęli całość zadłużenia.

Sławomir

Dzięki nim udało mi się odzyskać pieniądze od nierzetelnego klienta

Rated 5 out of 5
8 czerwca 2019

Musiałam skorzystać z pomocy tej firmy. Właśnie o taka pomoc mi chodziło. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam kancelarię Ultimatum!!!

Miranda

Świetna jest Kancelaria Ultimatum - wielki pozytyw dla nich za starania!!!

Rated 5 out of 5
7 czerwca 2019

Właśnie o tak dyskretna pomoc mi chodziło jaka jest na porządku dziennym w kancelarii Ultimatum. Ci specjaliści windykacyjni znają się na tym co robią i nigdy nie działali wbrew moim zaleceniom.

Napoleon

Polecam firmę windykacyjną Ultimatum

Rated 5 out of 5
7 czerwca 2019

Zleciłem windykację należności od klienta, której mi nie udało się ściągnąć przez kilka miesięcy, a im się udało w miesiąc czasu.

Paweł

Bezpłatna weryfikacja wstepna

Rated 5 out of 5
7 czerwca 2019

Doradzili mi w kancelarii Ultimatum w jaki sposób najlepiej przeprowadzić windykację abym jak najwięcej z tych pieniędzy odzyskała.

Marita

Obsługa bardzo rzetelna i są biegli w znajomości obecnie panujących przepisów prawa windykacyjnego

Rated 5 out of 5
6 czerwca 2019

Polecam dla osób, które chcą odzyskać swoje pieniądze w szybkim czasie bez zbędnych formalności.

Adrian

Super mi się współpracowało z firmą Ultimatum

Rated 5 out of 5
6 czerwca 2019

Polecam kancelarię Ultimatum przede wszystkim ze względu na szybkość działania i zdecydowanego podejmowania kroków.

Narcyz

Odzyskałem duży dług. Polecam

Rated 5 out of 5
6 czerwca 2019

Wszystko się udało dzięki ich pomocy – kancelaria Ultimatum odzyskała 65 000 zł.

Gerwazy

Znają się na temacie

Rated 5 out of 5
5 czerwca 2019

Szybko odzyskali pieniądze od dłużnika – dług opiewał tylko na 5 tys. zł., ale i też taką drobnicą zajęli się za co jestem bardzo wdzięczny 🙂

Edward

Pozytywna opinia o biurze Ultimatum

Rated 4 out of 5
5 czerwca 2019

Początkowo dość chłodno podszedłem do tematu zlecenia firmie sprawy, nie dawałem większych szans sobie na szybkie zamknięcie tematu, dłużnik skutecznie unikał płatności, ale po bezskutecznej walce w pojedynkę zleciłem sprawę kancelarii Ultimatum, która w miesiąc czasu odzyskała cały dług stąd w świetle mojego spostrzegania o nich mogę śmiało polecić to biuro windykacyjne.

Witold

Gorąco polecam

Rated 5 out of 5
5 czerwca 2019

Windykacja należności skomplikowanej sprawy od dłużnika z branży finansowej skończyła się dzięki kancelarii Ultimatum wielkim powodzeniem.

Erwin

Kompetentni w 100%

Rated 5 out of 5
4 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum jest to bardzo profesjonalna firma, która potrafi zrozumieć oszukanego na pieniądze człowieka czy jak w moim przypadku firmę.

Judyta

Kompetentna i bardzo rzetelna firma windykacyjna

Rated 5 out of 5
4 czerwca 2019

Bardzo polecam firmę kancelaria Ultimatum do odzyskiwania należności.

Biuro projektowe

Windykatorzy na miarę 2019 roku 🙂

Rated 5 out of 5
4 czerwca 2019

W pierwszej kolejności windykatorzy szybko wyegzekwowali podpisany dokument z rozliczeniem długu, a potem spłynęły od dłużnika pieniądze. Polecam za szybkie i skuteczne działanie kancelarię Ultimatum wszystkim osobom potrzebującym szybkiej i fachowej pomocy windykacyjnej.

Franciszek

Polecam specjalistów z biura windykacyjnego Ultimatum

Rated 5 out of 5
3 czerwca 2019

Bardzo dobra firma, dzięki której odzyskałam pieniądze. Było ciężko, zwłaszcza że dłużnicy ukrywali swoje prawdziwe dochody, ale dla Kancelarii Ultimatum nie ma rzeczy niemożliwych.

Ramona

Mistrzostwo świata jak szybko i bezproblemowo poradzili sobie z dłużnikiem

Rated 5 out of 5
3 czerwca 2019

Bardzo polecam, jeśli macie problem z jakimś klientem, któremu nie specjalnie spieszy się z opłacaniem faktur za produkty lub usługi jakie kupował lub z jakich korzystał.

Sylweriusz

W kancelarii Ultimatum znają się na swojej pracy

Rated 5 out of 5
3 czerwca 2019

Poradzą sobie z każdą sytuacja. Szybko wywiązali się z mojego zlecenia i chwała im za to. Dziękuję i polecam!!!!

Ingryda

Serdecznie POLECAM zawodowców 🙂

Rated 5 out of 5
2 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum odzyskała dla naszej firmy ponad pół mln złotych od hurtowni budowlanej, która brała w naszym zakładzie surowiec. Polecamy to biuro windykacyjne w 100% 🙂

Sławomir Archibudex

Kancelaria Ultimatum to świetna i dyskretna pomoc windykacyjna

Rated 5 out of 5
2 czerwca 2019

Pomogli mi nie raz odzyskać utracone pieniądze. Działają szybko i fachowo. Polecam kancelarię Ultimatum!!!!!!!

Cyryl

Fachowcy jakich szukać ze świecą w ręku

Rated 5 out of 5
2 czerwca 2019

Bardzo polecam specjalistów z kancelarii Ultimatum. Firma pomaga w problemach z nieuczciwymi klientami. Dziękuję, że pomogliście mi odzyskać 15 000 zł.

Kosma

Polecam szczególnie ich detektywa windykacyjnego

Rated 4 out of 5
1 czerwca 2019

Kompetentni ludzie, którzy zna się na temacie odzyskiwania należności finansowych.

Maksym

Sprawili mi radość informacją, że "dług został odzyskany - proszę czekać na przelew"

Rated 5 out of 5
1 czerwca 2019

Obyło się bez sądów i prawników z innych zewnętrznych kancelarii, dzięki biurze windykacyjnemu ULTIMATUM.

Eryka

Dzięki nim udało mi się uporać z klientem

Rated 5 out of 5
1 czerwca 2019

Odzyskanie środków finansowych będzie możliwe jedynie z pomocą tych specjalistów windykacyjnych – działają dyskretnie i efektywnie. Dzięki nim udało mi się uporać z klientem i nie straciłam ani złotówki. Polecam kancelarię Ultimatum.

Mirela

Bardzo dobra kancelaria

Rated 5 out of 5
29 maja 2019

U nas dzięki tej kancelarii udało się odzyskać ponad 50 000. Mają jasne i klarowne warunki współpracy a do tego skutecznie działają

Damian

Nigdy nie ma opłat wstępnych jak u innych nawet po kilka tysięcy za sprawę jak utopił mój przyjaciel przez jakąś firmę z Krakowa

Rated 3 out of 5
13 stycznia 2019

Kancelaria Ultimatum sama sobie znalazł w szybkim czasie dane dłużnika po samym peselu, bo tak się ukrył, że nawet adresy pozmieniał, ale jak tylko otrzymał pismo od Kancelarii Ultimatum to przeżył niezły szok, że go namierzyli. Kancelaria Ultimatum zweryfikował bezpłatnie majątek dłużnika po rodzinie czy czegoś nie zachomikował. Polecam firmę w 100% 🙂

Mariusz z Sosnowca

Bez najmniejszych zastrzeżeń do wykonywanej pracy przez Kancelarię Ultimatum z Warszawy

Rated 4 out of 5
12 stycznia 2019

Jestem zadowolonym klientem firmy Kancelaria Ultimatum opinie mam o nich bardzo dobrą ponieważ ściągnęli z dłużnika pieniądze, których sam nie mogłem wyegzekwować od przeszło 2 lat. Szybko, skutecznie i profesjonalnie jak przystało na prawdziwych windykatorów ze stolicy kraju.

Klient Kancelarii Ultimatum

Niezastąpiona Kancelaria Ultimatum opinie posiada najlepsze z wszystkich dostępnych firm windykacyjnych na rynku dająca gwarancję zadowolenia

Rated 5 out of 5
10 stycznia 2019

U mnie Kancelaria Ultimatum spisała się 2 razy na medal, dlatego oceniam ich pracę bardzo dobrze – odznacza ich skuteczność, efektywność i pełen profesjonalizm. Pierwsza sprawa była sprawą windykacyjną, dzięki której chciałam odzyskać alimenty od mojego byłego męża, oczywiście dla dziecka, które nigdy nie interesowało. Nie dość, że mój ex nigdy nie płacił alimentów to jeszcze bezczelnie ucieka od odpowiedzialności. Dopiero Kancelaria Ultimatum opinie na temat mojego męża przedstawiła subiektywnie i w sądzie to wystarczyło. Musiał oddać pieniądze za alimenty za 3 lata wstecz oraz został ostro zobligowany to przyszłościowego uregulowania wszystkich należności. Druga sprawa jaką zajęła się Kancelaria Ultimatum z Warszawy tyczy się umowy o pracę, gdzie mój pracodawca nie zapłacił mi za łącznie 2 miesiące pracy plus ekwiwalent za niewykorzystany urlop – łącznie wyszło ponad 8 tys. zł i uważam, że jest to tak duża suma że nie zostawię tego. Pomogli mi w jednej i drugiej sprawie tak, że za każdym razem dłużnik był biedny, a Ja szczęśliwa. Rekomenduję i polecam usługi świadczone przez ową Kancelarię wierzytelności Ultimatum.

Karolina z Biesiekierza

Wzorowe biuro windykacyjne o nazwie Kancelaria Ultimatum cechuje stanowczość i zdobywana przez lata wiedza z zakresu prawa

Rated 5 out of 5
19 grudnia 2018

Rekomenduje firmę Kancelaria Ultimatum za to, że już 3-krotnie pomogła mi i całej mojej rodzinie odzyskać pieniądze jakie pewien oszust wyegzekwował na nas podchwytliwym pismem, ale dobrze że w porę zgłosiliśmy taką sytuację Kancelarii Ultimatum posiadającej szereg wysoko punktowanych opinii, które nie biorą się znikąd. Polecam wszystkim 🙂

Michał

Dziękuję Panie Rafale i Panie Marcinie za trud, który włożyliście, aby odzyskać moje pieniądze

Rated 5 out of 5
6 grudnia 2018

Daje 5 gwiazdek za wzorowo wypełnioną misję polegającą na odzyskaniu pieniędzy od perfidnego dłużnika, który nieustannie robi nowe zaległości nie regulując zaległych. Dobrze, że Kancelaria Ultimatum położyła kres temu misternemu procederowi. Gratuluję!

Mateusz243098

Ciekawe rozwiązania i instrumenty prawne

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Firma Ultimatum działa bardzo solidnie i szybko odzyskuje pieniądze od dłużników bez znaczenia na miejsce zamieszkania oszusta. Bardzo miła i udana współpraca na każdym etapie prowadzonej sprawy. Wyśmienity kontakt przez cały czas.

Mikołaj

Polecam ich usługi

Rated 5 out of 5
20 października 2018

W Kancelarii Ultimatum znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili i tłumaczą wszelkie niejasności jakie można napotkać przy odzyskiwaniu długu od dłużnika-oszusta. W 100% zasługują na swoją ocenę i świetną reputację.

Torexo

Kancelaria Ultimatum opinie

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Kancelaria Ultimatum jest to na pewno jedna z największych biur windykacyjnych z jakimi miałam okazję współpracować. Branża elektroniczna niestety nie jest łatwa w dzisiejszych czasach, jednak odzyskanie pieniędzy od klientów przebiegło w naszym przypadku bardzo sprawnie i o dziwo bez żadnych opóźnień czy też problemów..

Kaja

Mistrzowie windykacji długów

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Dzięki Kancelarii Ultimatum odzyskałem od oszustów wszystkie należności, a doskonale wiem że działając w pojedynkę nie miałbym żadnych szans. Jednoznacznie stwierdzam, że warto skorzystać z usług tego biura windykacyjnego.

Piotr Grudziądz

KANCELARIA ULTIMATUM

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Osobiście jestem wręcz zachwycony współpracą z firma Ultimatum ponieważ specjaliści w każdym calu, którzy wiedzą jak radzić sobie z problemami, a dokładnie jak egzekwować długi. Polecam!

Andrzej z portu

Kancelaria Ultimatum Rafał Jarocki mnie obsługiwał i jestem usatysfakcjonowany

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Niezmierni miła obsługa klientów, pracownicy Ultimatum wszystko doradzą i w dodatku za darmo – pobierają dopiero opłatę za odzyskany dług i to % od wygranej sprawy, więc każdego stać na ich usługi. Polecam wszystkim ponieważ są profesjonaliści. Nie warto samemu tracić nerwów na pisanie pism o których nie ma się bladego pojęcia.

Ryszard

OPINIE O KANCELARII ULTIMATUM

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Miałem możliwość współpracy z firmą Ultimatum i odzyskali całe zadłużenie, wszystko odbyło się ekspresowo, bez kłopotów i zbędnych formalności – wszystko oni załatwiali.

Klient

Kancelaria Ultimatum Polsat reklama

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Kancelaria Ultimatum bardzo profesjonalna z bardzo przejrzystą ofertą. Sprawnie działająca, rzeczowa, odnajdują dłużników w całej europie. Polecam wszystkim usługi firmy Ultimatum w której oszuści nie mają szans na walkę. Zauważyłem ich firmę kiedyś w telewizji, sprawdziłem usługi i nie żałuję tego bo odzyskali cały dług.

Mechanik z Ełku

Kancelaria Ultimatum oszuści chowają się jak słyszą tą nazwę

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Pracują szybko, uczciwe i profesjonalne – podejście do współpracy jak przystało na prawdziwych fachowców na najwyższym poziomie. Oby było tak dalej Panowie jak u mnie bo dzięki Wam uwierzyłem że jest jeszcze szansa na lepsze jutro.

Lucna

Firma godna polecenia

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Współpraca z ULTIMATUM nawiązaliśmy przypadkiem – bez rekomendacji i ciesze się, że tak się stało, gdyż poznałam cały zespół Ultimatum, dzięki któremu udało się nam odzyskać już spisane na straty należności, dlatego duży plus.

Matylda

Dług odzyskany w całości

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Zdecydowanie należy podkreślić wysoką jakość obsługi Klienta, dbałość Kancelarii Ultimatum o komfort informacyjny na każdym etapie realizacji zleconej usługi. Z czystym sumieniem rekomenduję to biuro windykacyjne.

Grzegorz

Satysfakcjonujący finał postępowania windykacyjnego

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Jeśli chodzi o firmy windykacyjne to Kancelarie Ultimatum opinie ma najbardziej trafne co do wymagań naszej firmy, Dziękujemy za pomoc jaką nas obdarzyli i za to, że oszuści zostali przegonieni.

Edward

Kancelaria Ultimatum OPINIE

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Opinie o Kancelarii Ultimatum są zawsze pozytywne ponieważ Panowie znają się na swojej „robocie” i nie zamierzają się nigdy poddawać, co owocuje pozytywnymi finałami postępowań windykacyjnych.

Janusz

Oszust windykacyjny pokonany przez firmę Ultimatum z Warszawy

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Dłużnik, a dokładnie ujmując OSZUST nie wywiązał się z fv od sierpnia 2017 roku, pomimo licznych polubownych prób zamknięcia sprawy i rozliczenia się, ale bez skutku. Pan Marcin z Ultimatum sytuację rozwiązał w niespełna miesiąc czasu. Dziękuję, polecam i podziwiam. Pieniądze wszystkie wróciły na moje konto.

Wulkanizacja Wrocław

Rewelacyjny kontakt, szybka realizacja zleconych usług

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Pani Rafał załatwiła sprawę długu, a dokładnie dłużnika w bardzo krótkim czasie za naprawdę znikome prowizyjne wynagrodzenie. Jestem zadowolona.

Zosia

Kancelaria Ultimatum

Rated 5 out of 5
20 października 2018

W naszej spółce korzystaliśmy z usługi windykacyjnej ponieważ pewien oszust nie chciał opłacił faktury za usługi.. Fachowa i szybka obsługa klienta. Szybkie i skuteczne działanie tępiące dłużników. Konkurencyjne ceny, bez opłat wstępnych. 100% satysfakcji.

Paweł

Opinia pozytywna o Kancelaria Ultimatum

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Fachowa firma na europejskim poziomie od tępienia oszustów. Pomoc windykacyjna na najwyższym poziomie – kasa odzyskana błyskawicznie i bez żadnych problemów. Super ludzie!

Tomasz

Odzyskiwanie długów od oszustów

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Profesjonalnie, sprawnie, precyzyjnie i najważniejsze – zorientowani w w swoich zawodzie. Kancelaria Ultimatum świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Ocena 5/5 za całokształt.

Monika

Pozytywne odczucia

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Z całego serca polecamy ich profesjonalne podejście do działania i rekomendujemy jako zaufaną firmę.Pomogli nam wyjść z opresji, gdzie inni rozkładali ręce. Polecamy

Hurtownia elektroniczna

Kancelaria Ultimatum Opinie

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Udało się w ekspresowym czasie odzyskać dług. Działają bez opóźnień, naprawdę szybko i sprawnie, a przede wszystkim efektywnie. Dziękuję i pozdrawiam Pana Rafała.

Maxeres

Polecam Ultimatum

Rated 5 out of 5
20 października 2018

Bardzo polecam firmę Ultimatum. Przez ponad rok czasu próbowałem odzyskać pieniądze od klienta angielskiego. Telefon dłużnika milczał i już sam zwątpiłem. Postanowiłem zaangażować w sprawę kancelarię Ultimatum i to był strzał w dziesiątkę.

Kamilo

Program w polsacie - widać że dosłownie nikomu nie podarują

Rated 5 out of 5
17 października 2018

Od momentu kiedy, dzięki Kancelarii Ultimatum dostałem pierwszy przelew zwrotny od dłużnika uwierzyłem, że się uda i odzyskają cały dług. Dzisiaj pozostało mi śmiać się z całej sytuacji ponieważ cała kwota została odzyskana za co niezmiernie dziękuję i daje ocenę 5.

Adrian

Oszust tzn. nasz dłużnik został puszczony w skarpetkach

Rated 5 out of 5
16 października 2018

Kancelaria Ultimatum odnalazła dłużnika aż w Alpach i przedstawili jego położenie względem prowadzonego postępowania i sam poprosił o numer konta aby móc wpłacić pieniądze za nieopłacone usługi. W tym biurze windykacyjnym pracują naprawdę specjaliści znający się na rzeczy.

Janina

Najlepsi do ścigania mojego oszusta

Rated 5 out of 5
15 października 2018

Kompleksowo zajęli się całą sprawą windykacyjną nie pobierając żadnych pieniędzy za weryfikację i prowadzenie sprawy – dopiero na koniec rozliczyliśmy się procentowo. Gorąco polecam i zachęcam do wypróbowania usług firmy Ultimatum.

Rafał

Kasa odzyskana

Rated 5 out of 5
14 października 2018

Pomagają bez zbędnego gadania – oszuści nie mają szans w walce z Ultimatum ponieważ oni znają się na prawię i na dłużnikach, więc walka z tym biurem to jak walka z wiatrakami. Trzeba zapłacić i tyle. Polecam

Marek z Mielna

Bat na oszustów

Rated 5 out of 5
12 października 2018

Biuro windykacyjne z którego regularnie korzystamy o nazwie ULTIMATUM pomaga nam wyplewić dłużników w naszej firmie i odgrywa kluczową rolę w regulowaniu należności finansowych u krajowych i zagranicznych kontrahentów.

Mirek z Ełku

Polecam Kancelarię Ultimatum z Warszawy

Rated 5 out of 5
11 października 2018

Znakomite podejście do klienta i rozumienie problemów drugiej osoby ponieważ jest to ważne w momencie kiedy zostaliśmy oszukani lub co gorsza bez pieniędzy. Umieją odnaleźć dłużnika nawet jak ukrywa się za granicami kraju, więc duży plus dla nich za to, a dwa to mają najwyższą skuteczność w odzyskiwaniu długów.

Marika

Załatwiają wszystkie formalności w imieniu klienta

Rated 5 out of 5
10 października 2018

Kancelaria Ultimatum znajdująca się w stolicy kraju, a dokładnie przy ul. Złota 59, 00-120 Warszawa, więc dojazd dobry, lokalizacja przyjazna komunikacji miejskiej, ale ja wybrałem zdalne porozumiewanie się, gdyż mam mało czasu, a w dodatku chciałem jak najmniej ingerować w całe postępowanie windykacyjne. Pracownicy biura Ultimatum skompletowali wszystkie dokumenty i zaopiekowali się mną najlepiej jak potrafili. Polecam każdemu 🙂

Michaś

Znam ich dobrze - sprawdzona firma z Warszawy, dlatego opinia o Kancelarii Ultimatum pozytywna

Rated 5 out of 5
28 sierpnia 2018

Korzystam z ich usług średnio raz w roku i muszę przyznać, że z windykacją radzą sobie świetnie.

Tadeusz z Wadowic

Najlepsza firma windykacyjna z jakiej korzystałem

Rated 5 out of 5
28 sierpnia 2018

Nie pobrali ani złotówki za zweryfikowanie sprawy związanej z odzyskaniem należności finansowych od dłużnika.

Marek

Podsumowanie

4.9
Rated 4.9 out of 5
4.9 out of 5 stars (based on 263 reviews)
Znakomite opinie93%
Bardzo dobre7%
Zadowalające0%
Mizerne0%
Słabe0%

Nazwa firmy: Kancelaria Ultimatum

Dział: Windykacja

Telefon: 605 448 944

Adres: Warszawa

Adres strony internetowej: www.kancelariaultimatum.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 0:00-0:00
Wtorek: 0:00-0:00
Środa: 0:00-0:00
Czwartek: 0:00-0:00
Piątek: 0:00-0:00
Sobota: 0:00-0:00

Dział obsługi Klienta
605 448 944
Poniedziałek-Sobota: 0:00-0:00

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 7017 votes
Brand Name
Kancelaria Ultimatum ⭐
Product Name
Kancelaria Ultimatum opinie ⭐